0:1
1:4
- : -
branky (asistence): 38:47 Michal Zaplatílek
branky (asistence): 01:44 Tomáš Kubíček (Michal Talacko), 05:31 Filip Bahník (Michal Talacko), 20:28 Karel Brychta (Filip Bahník), 35:00 Jiří Smolík (Filip Hoffman), 35:21 Jiří Smolík (Jakub Kunát), 39:00 Filip Bahník (Tomáš Kubíček), 39:47 Michal Talacko (Milan Špaček)

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - Sokol Pardubice B 1:7
39. Michal Zaplatílek - 2. Tomáš Kubíček, 6. Filip Bahník, 21. Karel Brychta, 36. Jiří Smolík, 36. Jiří Smolík, 40. Filip Bahník, 40. Michal Talacko; rozhodčí: Lukáš Žofka - Jitka Romančáková; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 7; zásahy brankářů: Jakub Racek 3, Jakub Racek 2, Jakub Racek 2 - Milan Špaček 5, Milan Špaček 5, Milan Špaček 4; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:4;
45:00
43:21
Vyloučen hráč Jan Poláček družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za nesportovní chování.
43:21
Vyloučen hráč Filip Hoffman družstva Sokol Pardubice B na 2 minuty za nesportovní chování.
39:47
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Michal Talacko, asistoval Milan Špaček (1:7).
39:00
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Bahník, asistoval Tomáš Kubíček (1:6).
38:47
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Michal Zaplatílek bez asistence (1:5).
35:21
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Jiří Smolík, asistoval Jakub Kunát (0:5).
35:00
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Jiří Smolík, asistoval Filip Hoffman (0:4).
33:53
Vyloučen hráč Tomáš Rejmont družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za nesportovní chování.
33:12
Vyloučen hráč Roman Větrovec družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
20:28
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Karel Brychta, asistoval Filip Bahník (0:3).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Milan Špaček družstva Sokol Pardubice B
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Racek družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
15:00
15:00
11:03
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice B neproměnil Jakub Kunát.
05:31
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Bahník, asistoval Michal Talacko (0:2).
01:44
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Tomáš Kubíček, asistoval Michal Talacko (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Žofka a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice B: brankář: Milan Špaček; hráči v poli: David Trojan, Michal Talacko, Tomáš Kubíček, Karel Brychta, Filip Bahník
00:00
Line-up domácích Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí: brankář: Jakub Racek; hráči v poli: Tomáš Havlík, Jiří Kramer, Tomáš Rejmont, Filip Frýda, Michal Zaplatílek