0:0
- : -
Česko WU19

Švýcarsko WU19 - Česko WU19 4:5pn
15. Seraina Fitzi, 22. Leonie Wieland, 33. Linn Larsson, 40. Julia Kradolfer - 7. Vendula Maroszová, 14. Vendula Maroszová, 15. Eliška Chudá, 36. Lucie Řezáčová, N Nela Havlínová; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 243; zásahy brankářů: Anja Von Allmen 21 - Viktorie Karasová 11, Tereza Chládková 3; po třetinách: 1:3, 3:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Švýcarsko WU19 hráč Marcia Wick , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko WU19 hráč Kristýna Lechnerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švýcarsko WU19 hráč Selma Bergmann , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko WU19 hráč Nela Havlínová a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Švýcarsko WU19 hráč Nina Gerber , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
60:00
Střely ve 3. třetině: Švýcarsko 3 - Česko 14.
60:00
58:58
Timeout Švýcarsko WU19
46:40
Vyloučen hráč Selma Bergmann družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Švýcarsko 8 - Česko 6.
40:00
39:19
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Julia Kradolfer, asistoval Linn Larsson (4:4).
37:43
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání.
35:00
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Veronika Kopecká (3:4).
32:55
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Linn Larsson, asistoval Nina Gerber (3:3).
21:18
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Leonie Wieland, asistoval Selma Bergmann (2:3).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tereza Chládková družstva Česko WU19
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Švýcarsko 7 - Česko 5.
20:00
19:18
Vyloučen hráč Nela Havlínová družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání.
14:57
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Seraina Fitzi bez asistence (1:3).
14:25
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Eliška Chudá, asistoval Pavlína Bačová (0:3).
13:40
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Natálie Houžvičková (0:2).
06:11
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Michaela Kubečková (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko WU19: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Markéta Lenfeldová, Pavla Pejzlová, Pavlína Bačová, Eliška Trojánková, Eliška Chudá
00:00
Line-up domácích Švýcarsko WU19: brankář: Anja Von Allmen ; hráči v poli: Jessica Smeds, Sara Christen, Leonie Wieland, Nicole Siegenthaler, Julia Kradolfer