1:1
- : -
Česko WU19

Česko WU19 - Švédsko WU19 4:8
22. Michaela Kubečková, 28. Vendula Maroszová, 35. Kateřina Seemannová, 49. Kateřina Vachudová - 7. Wilma Johansson, 8. Erica Klevbo, 17. Maja Sund, 26. Erica Klevbo, 33. Alicia Svensson, 36. Wilma Johansson, 38. Wilma Johansson, 51. Rebecka Jansson; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 394; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 13 - Jennifer Strandberg 20; po třetinách: 0:3, 3:4, 1:1;
60:00
Střely po 3. třetině: CZE 10 - SWE 4
60:00
Střely celkem: CZE 24 - SWE 21
60:00
50:33
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil Rebecka Jansson, asistoval Jennifer Wirén (4:8).
48:05
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Kateřina Vachudová, asistoval Lucie Řezáčová (4:7).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: CZE 11 - SWE 10
40:00
37:23
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil Wilma Johansson, asistoval Mathilda Nilsson (3:7).
35:18
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil Wilma Johansson, asistoval Alicia Svensson (3:6).
34:52
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Nela Havlínová (3:5).
32:40
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil Alicia Svensson, asistoval Wilma Johansson (2:5).
27:44
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Michaela Kubečková (2:4).
25:59
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil Erica Klevbo, asistoval Clara Hellgren (1:4).
24:16
Vyloučen hráč Nela Havlínová družstva Česko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:48
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Michaela Kubečková bez asistence (1:3).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: CZE 3 - SWE 7
20:00
16:52
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil Maja Sund, asistoval Rebecka Jansson (0:3).
07:51
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil Erica Klevbo z trestného střílení (0:2).
06:12
00:00
00:00
Line-up hostů Švédsko WU19: brankář: Jennifer Strandberg; hráči v poli: Mathilda Nilsson, Vilde Rundfloen, Erica Klevbo, Wilma Johansson, Alicia Svensson
00:00
Line-up domácích Česko WU19: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Vanessa Rebecca Keprtová, Marie Havlíčková, Natálie Houžvičková, Veronika Kopecká, Lucie Želízková