- : -
Česko U19
Finsko U19
Česko U19
branky (asistence): 03:45 Filip Forman (Jakub Buršík), 14:14 Matyáš Šindler (Patrik Šebek), 53:13 Patrik Šebek (Jonáš Kreysa), 54:30 Patrik Šebek (Matyáš Šindler), 55:51 Jonáš Kreysa (Patrik Šebek)
Finsko U19
branky (asistence): 00:56 Markus Salmi (Konsta Haukkala), 09:12 Niko Einiö (Kaapo Siekkinen), 17:00 Konsta Haukkala (Markus Salmi), 26:28 Kaapo Siekkinen (Tuukka Haudanlampi), 32:34 Markus Salmi (Tuomas Ojala), 53:00 Konsta Haukkala (Markus Salmi), 53:56 Jasper Juuti (Jani Rauhala), 58:27 Jasper Juuti (Jani Rauhala)

Česko U19 - Finsko U19 5:8
4. Filip Forman, 15. Matyáš Šindler, 54. Patrik Šebek, 55. Patrik Šebek, 56. Jonáš Kreysa - 1. Markus Salmi, 10. Niko Einiö, 18. Konsta Haukkala, 27. Kaapo Siekkinen, 33. Markus Salmi, 54. Konsta Haukkala, 54. Jasper Juuti, 59. Jasper Juuti; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 250; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 11 - Oskar Sillanpää 14; po třetinách: 2:3, 0:2, 3:3;
70:00
Střely celkem: Česko 19 - Finsko 19.
60:00
Střely ve 3. třetině: Česko 8 - Finsko 9.
60:00
58:27
Timeout Česko U19
58:27
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Jasper Juuti, asistoval Jani Rauhala (5:8).
55:51
Branku družstva Česko U19 vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Patrik Šebek (5:7).
54:30
Branku družstva Česko U19 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Matyáš Šindler (4:7).
53:56
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Jasper Juuti, asistoval Jani Rauhala (3:7).
53:53
Vyloučen hráč Dalibor Švéda družstva Česko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:13
Branku družstva Česko U19 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Jonáš Kreysa (3:6).
53:00
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Konsta Haukkala, asistoval Markus Salmi (2:6).
43:01
Vyloučen hráč Šimon Doubek družstva Česko U19 na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Česko 5 - Finsko 4.
40:00
32:34
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Markus Salmi, asistoval Tuomas Ojala (2:5).
29:44
Vyloučen hráč Samuli Huppunen družstva Finsko U19 na 2 minuty za sekání.
26:28
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Kaapo Siekkinen, asistoval Tuukka Haudanlampi (2:4).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Česko 6 - Finsko 6.
20:00
17:00
14:14
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Patrik Šebek (2:2).
11:04
Vyloučen hráč Miika Latvala družstva Finsko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:12
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Niko Einiö, asistoval Kaapo Siekkinen (1:2).
03:45
Branku družstva Česko U19 vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (1:1).
02:20
Trestné střílení družstva Česko U19 neproměnil Josef Juha.
00:56
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Markus Salmi, asistoval Konsta Haukkala (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Finsko U19: brankář: Nemo Sipilä; hráči v poli: Miika Latvala, Jani Rauhala, Jasper Juuti, Markus Salmi, Konsta Haukkala
00:00
Line-up domácích Česko U19: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Šimon Doubek, Lukáš Punčochář, Martin Řezáč, Dalibor Švéda, Josef Juha