1:3
3:0
0:2
- : -
branky (asistence): 07:40 Petr Dočekal (Petr Hermany), 17:58 Petr Hermany (Tomáš Telecký), 27:32 Aleš Pazdera (Jakub Řezanina), 28:20 Martin Kohl (Petr Hermany)
branky (asistence): 01:04 Ladislav Jezdinský (Jan Pozler), 03:20 Tadeáš Knížek (David Verunáč), 06:16 Jakub Minařík (Jan Pozler), 32:59 Přemysl Bulíček (Ladislav Jezdinský), 35:27 Ladislav Jezdinský (Petr Sobotka)

1. FBC Polička - Orel Přelouč B 4:5
8. Petr Dočekal, 18. Petr Hermany, 28. Aleš Pazdera, 29. Martin Kohl - 2. Ladislav Jezdinský, 4. Tadeáš Knížek, 7. Jakub Minařík, 33. Přemysl Bulíček, 36. Ladislav Jezdinský; rozhodčí: Martin Preclík - Ondřej Jiránek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Milan Kulhavý 3, Adam Puchýř 7 - Jakub Albrecht 25; po třetinách: 1:3, 3:0, 0:2;
45:00
35:27
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Petr Sobotka (4:5).
33:22
Trestné střílení družstva 1. FBC Polička neproměnil Aleš Pazdera.
33:22
Vyloučen hráč Michal Pleskot družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za nesportovní chování.
32:59
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Přemysl Bulíček, asistoval Ladislav Jezdinský (4:4).
30:00
30:00
28:20
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Martin Kohl, asistoval Petr Hermany (4:3).
28:13
Vyloučen hráč Jiří Maček družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za bránění ve hře.
27:32
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Aleš Pazdera, asistoval Jakub Řezanina (3:3).
17:58
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Petr Hermany, asistoval Tomáš Telecký (2:3).
15:00
15:00
07:40
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Petr Dočekal, asistoval Petr Hermany (1:3).
06:16
Timeout 1. FBC Polička
06:16
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Jakub Minařík, asistoval Jan Pozler (0:3).
06:16
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Puchýř družstva 1. FBC Polička
03:20
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Tadeáš Knížek, asistoval David Verunáč (0:2).
01:04
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Jan Pozler (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Ondřej Jiránek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč B: brankář: Jakub Albrecht; hráči v poli: Michal Pleskot, Jan Pozler, David Verunáč, Ladislav Jezdinský, Petr Sobotka