- : -
Finsko WU19
Česko WU19

Finsko WU19 - Česko WU19 4:5
8. Aada Heikkinen , 25. Sanni Uimarihuhta, 39. Anni Räisänen, 43. Amanda Nyberg - 9. Kateřina Kovaříková, 11. Kateřina Seemannová, 32. Michaela Kubečková, 42. Michaela Kubečková, 47. Eliška Chudá; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Lisette Blomqvist 13 - Tereza Chládková 17; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:2;
46:45
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Eliška Chudá, asistoval Kateřina Kovaříková (4:5).
42:34
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Amanda Nyberg, asistoval Julia Kaan (4:4).
41:59
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Michaela Kubečková z trestného střílení (3:4).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: FIN 9 - CZE 10
40:00
38:37
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Anni Räisänen bez asistence (3:3).
36:28
Vyloučen hráč Eliška Chudá družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání.
31:59
24:11
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Sanni Uimarihuhta, asistoval Sofia Mittentag (2:2).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: FIN 4 - CZE 4
20:00
13:50
Vyloučen hráč Vanessa Rebecca Keprtová družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání.
10:01
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Vendula Maroszová (1:2).
09:20
Vyloučen hráč Sanni Uimarihuhta družstva Finsko WU19 na 2 minuty za sekání.
08:27
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (1:1).
07:36
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Aada Heikkinen , asistoval Julia Kaan (1:0).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko WU19: brankář: Tereza Chládková; hráči v poli: Nela Havlínová, Kristýna Lechnerová, Michaela Kubečková, Kateřina Seemannová, Vendula Maroszová
00:00
Line-up domácích Finsko WU19: brankář: Lisette Blomqvist; hráči v poli: Julia Kaan, Milla Ylikojola, Elli Kylmäluoma, Elina Niemi, Aada Heikkinen