2:1
3:2
1:2
- : -
branky (asistence): 10:17 Lukáš Horák, 14:59 Miloš Němec (Matěj Dvořáček), 20:48 Miloslav Klepač (Matěj Dvořáček), 25:54 Lukáš Horák, 27:05 Lukáš Dvořáček (Lukáš Horák), 35:47 Lukáš Dvořáček (Zdeněk Petr)
branky (asistence): 04:49 Petr Hermany (Josef Bouška), 26:10 Petr Hermany, 29:41 Martin Kohl (Aleš Pazdera), 33:05 Jakub Řezanina (Aleš Pazdera), 38:59 Petr Dočekal (Petr Hermany)

ŽSK Třemošnice - 1. FBC Polička 6:5
11. Lukáš Horák, 15. Miloš Němec, 21. Miloslav Klepač, 26. Lukáš Horák, 28. Lukáš Dvořáček, 36. Lukáš Dvořáček - 5. Petr Hermany, 27. Petr Hermany, 30. Martin Kohl, 34. Jakub Řezanina, 39. Petr Dočekal; rozhodčí: Martin Preclík - David Růžička; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Filip Wymer 17 - Adam Puchýř 16; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:2;
45:00
43:16
Timeout 1. FBC Polička
38:59
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Petr Dočekal, asistoval Petr Hermany (6:5).
38:46
Vyloučen hráč Vojtěch Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
35:47
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Dvořáček, asistoval Zdeněk Petr (6:4).
33:55
Vyloučen hráč Zdeněk Jelínek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
33:05
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Jakub Řezanina, asistoval Aleš Pazdera (5:4).
30:00
30:00
29:41
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Martin Kohl, asistoval Aleš Pazdera (5:3).
27:05
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Dvořáček, asistoval Lukáš Horák (5:2).
26:10
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Petr Hermany z trestného střílení (4:2).
25:54
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák bez asistence (4:1).
20:48
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Matěj Dvořáček (3:1).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Matěj Dvořáček (2:1).
10:17
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák bez asistence (1:1).
04:49
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Petr Hermany, asistoval Josef Bouška (0:1).
03:06
Vyloučen hráč Miloslav Klepač družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a David Růžička.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC Polička:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Miloš Němec, Zdeněk Jelínek, Zdeněk Petr, Matěj Dvořáček, Miloslav Klepač