1:2
2:2
- : -
Česko U19
branky (asistence): 08:55 Noah Siegenthaler (Raul Willfratt), 33:10 Lukas Münger (Moritz Markwalder), 43:11 David Dürler, 46:39 Marc-André Vogt (Noah Siegenthaler)
Česko U19
branky (asistence): 20:14 Martin Řezáč (Josef Juha), 26:13 Martin Řezáč (Josef Juha), 50:36 Josef Juha (Martin Řezáč), 52:57 Matěj Pěnička (Šimon Doubek), rozhodující nájezd Petr Koláčný

Švýcarsko U19 - Česko U19 4:5pn
9. Noah Siegenthaler, 34. Lukas Münger, 44. David Dürler, 47. Marc-André Vogt - 21. Martin Řezáč, 27. Martin Řezáč, 51. Josef Juha, 53. Matěj Pěnička, N Petr Koláčný; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 174; zásahy brankářů: Gian-Andrea Scharmin 16 - Vojtěch Šimůnek 4, Martin Haleš 10; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2;

Nájezd na branku provedl z družstva Česko U19 hráč Josef Juha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Švýcarsko U19 hráč David Dürler a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko U19 hráč Michal Strnad a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Švýcarsko U19 hráč Yannic Fitzi , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko U19 hráč Petr Koláčný a vstřelil rozhodující gól (4:5).
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Střely celkem: Švýcarsko 18 - Česko 20.
60:00
Střely ve 3. třetině: Švýcarsko 12 - Česko 9.
60:00
52:57
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Šimon Doubek (4:4).
50:56
Vyloučen hráč Moritz Wenk družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za sekání.
50:36
Branku družstva Česko U19 vstřelil Josef Juha, asistoval Martin Řezáč (4:3).
47:21
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva Česko U19 na 2 minuty za vražení zády.
46:39
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Marc-André Vogt, asistoval Noah Siegenthaler (4:2).
43:11
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil David Dürler z trestného střílení (3:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Švýcarsko 2 - Česko 7.
40:00
37:40
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva Česko U19 na 2 minuty za vražení zády.
33:10
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Lukas Münger, asistoval Moritz Markwalder (2:2).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Haleš družstva Česko U19
27:39
Vyloučen hráč Raul Willfratt družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
26:13
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč, asistoval Josef Juha (1:2).
22:54
Vyloučen hráč Gianluca Persici družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za vražení zády.
20:14
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč, asistoval Josef Juha (1:1).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Švýcarsko 4 - Česko 4.
20:00
18:04
Trestné střílení družstva Česko U19 neproměnil Jonáš Kreysa.
09:06
Vyloučen hráč Gianluca Persici družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za sekání.
08:55
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Noah Siegenthaler, asistoval Raul Willfratt (1:0).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko U19: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Lukáš Punčochář, Michal Strnad, Martin Řezáč, Matyáš Šindler, Josef Juha
00:00
Line-up domácích Švýcarsko U19: brankář: Gian-Andrea Scharmin; hráči v poli: Lukas Münger, Moritz Markwalder, Marc-André Vogt, Noah Siegenthaler, Raul Willfratt