1:1
0:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - K1 Florbal Židenice 3:2
5. Helena Böhmová, 20. Anna Alexandra Suková, 40. Nikola Křemenáková - 25. Anna Běhounková, 42. Andrea Dernerová; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Kateřina Fialová 14 - Karolína Krištofová 20; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:1;
60:00
Střely na branku: Slavia - 7, Židenice - 4
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka):Dnes se nám vydařila první třetina, kdy jsme si vytvořili dvougólový náskok. Druhá třetina byla z naší strany hodně zmatená, ale ve zbytku utkání se nám podařilo 3 body víceméně umlátit. Po pátečním fiasku je ale dnešní vítězství příjemná vzpruha. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jiří Starý): Plzeň byla dnes lepší, rychlejší a zaslouženě bere výhru. Náš výkon bohužel nebyl ideální a když nejsme schopni proměnit těch pár šancí co si vytvoříme tak je výsledek takový jaký je. Soupeři gratulujeme a nás čeká plno práce.
57:09
Židenice se dostávají do tempa a tlačí domácí útočné polovině.
55:14
Hosté dostřelili až k domácí brance, ale skákavý míček stačila obrana odkopnout před zasažením dorážející hráčky.
54:46
Pokus Nachtmanové o sólíčko nevyšel úplně dobře.
53:43
Ze hry mají momentálně víc domácí hráčky.
49:20
Backhandová střela Vostracké končí mimo branku Krištofové.
48:10
Domácí jsou na rozehrávce poněkud zbrklí
46:47
Rychlý protiútok a nahrávka (Vaníčkové na Maškovou) následovaná střelou končí v rukách Krištofové.
45:50
Židenice měly několik šancí, žádná neprošla až za brankovou čáru.
44:13
Maškové se nepodařilo zvýšit náskok - Krištofová opět chytá
43:05
Šnebergerová sklepla míček na Ježkovou a ta v neuvěřitelné šanci nezvládla míček usměrnit do branky.
41:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Noemi Knapová (3:2).
41:46
Spolupráce Knapové a Dernerové končí gólem.
41:36
Konečně jsou na míčku Židenice.
40:31
Domácí se do poslední třetiny vrhli velmi dravě.
40:00
40:00
Střely na branku: Slavia - 7, Židenice - 8
40:00
39:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Nikola Křemenáková, asistoval Helena Böhmová (3:1).
39:50
Křemenáková se ještě před koncem třetiny trefila a domácí půjdou do šatny s větším náskokem.
39:17
Je v pořádku a pokračuje se ve hře.
39:16
Krňoulová a Suková šly 2na1 a po střele, kterou Krištofová stačila chytit padá Suková k zemi.
39:00
Před námi je poslední minuta 2. třetiny
37:08
Domácí se zapomněli vrátit z pobytu na soupeřově polovině a Suková se jen tak tak stačila vrátit a zapřičinit střele kapitánky hostí.
35:56
Židenice trpělivě kombinovaly a kombinovaly, ale tížený gól jim to zatím nepřineslo.
35:07
Další šanci na vyrovnání zneškodnila Volkmannová
34:30
Dnešní utkání sleduje 93 diváků. Děkujeme za návštěvu.
33:47
Hosté jsou v plném počtu.
32:50
Nepovedeně trefený balonek vysílá soupeřky do brejku. Pravcová ale přestřelila v situaci 2 na 0 prázdnou branku a nevyrovnala tak stav utkání .
32:21
Domácí trpělivě hrají na polovině soupeře
31:47
Vyloučen hráč Eva Smutná družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
31:47
Máme tu první přesilovou situaci utkání.
29:47
Neplánovaná střela hostí skoro skončila gólem. Naštěstí se Fialová nenechala zmást.
26:29
Židenice se snažily prokombinovat až ke gólu, ale bohužel nevyšla Indrové přihrávka a skončila na čepeli domácích.
25:13
Hra obou týmů se přiostřila
24:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Anna Běhounková, asistoval Natálie Janečková (2:1).
24:05
Chyba v obraně domácích je potrestána gólem a snížením skóre.
22:41
Zatím jsou na balonku většinou domácí, hosté se zatím jen snaží o rychlé protiútoky.
21:26
Suková přihrála Přerostové, která mohla zakončovat do prázdné branky. Bohužel míček netrefila ideálně a tak šance nebyla proměněna.
21:01
Už po první minutě byly brejkové šance pro oba týmy. Stav zůstává neměnný.
20:00
20:00
Střely na branku: Slavia - 9, Židenice - 4
20:00
19:55
Kombinace Urbanová-Šnebergerová-Böhmová díky brankářce hostí nekončí gólem.
19:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková bez asistence (2:0).
19:15
Tečovaná střela Sukové končí v síti hostí.
18:20
Židenice se probojovávají na domácí polovinu zatím bez větší šance.
16:03
Ve hře jsou časté nepřesné přihrávky od obou týmů
13:40
Od mantinelu vyšla prudká střela od Pravcové, kterou naštestí Fialová stačila chytit
11:50
Střelu Staňkové Krištofová bez problémů chytá
11:10
Rybníčková byla v dobré vzdálenosti od branky, ale bohužel se jí nepodařilo trefit balonek.
09:50
Židenice se zatím neúspěšně snaží o střelu na branku
04:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Julie Volkmannová (1:0).
04:56
Přihrávku Volkmannové usměrnila Böhmová pod ruku golmanky a otevřela tím skóre zápasu.
03:32
Pravcová se pokusila obtočit i s míčkem kolem tyčky Fialové, ta ale byla připravena.
01:50
První střela týmu domácích od obránkyně Volkmannové šla těsně mimo branku a ani následné přečíslení Volkmannová - Šnebergerová neskončilo gólem.
00:20
Úvodní buly vyhrál tým Židenic a zabydlel se na polovině domácích
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Kristýna Pospíšilová, Martina Indrová, Kateřina Rybníčková, Andrea Dernerová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Fialová; hráči v poli: Aneta Nachtmanová, Julie Volkmannová, Helena Böhmová, Kateřina Šnebergrová, Michaela Urbanová