- : -
TJ Turnov
TJ Kobylisy
TJ Turnov
branky (asistence): 16:50 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 25:21 Pavel Sekyra, 34:01 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 37:05 Tomáš Vitásek (Štěpán Matěcha), 49:07 Tomáš Vitásek (Antonín Palatínus), 59:30 Pavel Sekyra (Tomáš Vitásek), 59:38 Antonín Palatínus (Štěpán Matěcha)
TJ Kobylisy
branky (asistence): 02:41 Jakub Zíka (Dalibor Michálek)

TJ Turnov - TJ Kobylisy 7:1
17. Pavel Sekyra, 26. Pavel Sekyra, 35. Tomáš Vitásek, 38. Tomáš Vitásek, 50. Tomáš Vitásek, 60. Pavel Sekyra, 60. Antonín Palatínus - 3. Jakub Zíka; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:7 + Dominik Čejka 5; využití: 4:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 26 - Jiří Kraml 36; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Ondřeje Kočí: Zápas rozhodla naše nedisciplinovanost a soupeřovy dobře nacvičené přesilovky, kde nám odskočil na rozdíl čtyř gólů.
59:59
Komentář vedoucího domácích Štěpána Matěchy: Klasický pohárový zápas, ve kterém jsme chtěli nechat zahrát celý tým. Naše hra měla do ideálu daleko, ale stačilo to. Máme na čem pracovat a dnešní zápas nám odhalil další věci. Děkuji divákům za podporu a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
59:59
Střely po třetí třetině: Turnov 20 - Kobylisy 12
59:38
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (7:1).
59:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Tomáš Vitásek (6:1).
59:14
Vyloučen hráč Dominik Čejka družstva TJ Kobylisy na 5 minut za hrubost.
59:05
Korych netrefil prázdnou. Katastrofa za stavu 5:1. Aby to ještě nemrzelo...
57:56
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za vražení zády.
56:47
Timeout TJ Turnov
56:47
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za vysoká hokejka.
56:13
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
56:02
Dnešní utkání sleduje 62 diváků.
54:08
Kombinaci Turnova zakončil Švitorka. Bohužel Švity, příště to vyjde!!!
51:30
Havlín v těsné blízkosti netrefil odkrytou bránu.
49:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Antonín Palatínus (5:1).
47:59
Čejka neudržel nervy na uzdě a zůstane na trestné lavici ještě o dvě minuty déle.
47:58
Vyloučen hráč Dominik Čejka družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
47:58
Vyloučen hráč Dominik Čejka družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
38:54
Vyloučen hráč Daniel Korych družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
38:54
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
38:54
Tenhle šťouchne do toho, ten zas do toho druhý a když rozhodčímu dojdou nervy, tak je hold pošle oba.
37:51
Při pizza přestávce se toho koukám docela dost událo. Krása pohledět.
37:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Štěpán Matěcha (4:1).
36:24
Vyloučen hráč Antonín Semerád družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
34:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (3:1).
31:57
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
27:31
Všem se omlouvám, poslíček s pizzou právě dorazil.
27:31
Na stránkách tvcom.cz naleznete stream v HD kvalitě.
25:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra bez asistence (2:1).
25:21
Domácí jdou do vedení!
24:20
Skvěle sehraná akce Kobylis končí mimo branku.
23:25
Hejdukova geniální rybička zachránila protiútok hostů.
22:10
Kobylisy začínají druhou třetinu ve velkém tempu.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině: Turnov 10 - Kobylisy 8
16:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (1:1).
16:50
Útočné kombo Sekyra - Matěcha opět zafungovalo a srovnává stav na 1:1.
16:05
Výborný bekhend v podání Vojtěcha Palatínuse zlikvidoval brankář hostů.
15:30
Břevno na druhé straně!
14:30
Domácí porpvé v utkání zmáčkli soupeře a dokázali si vytvořit pár dobrých šancí.
11:59
Za zády Švece zazvonila tyč!
11:30
Hosté teď drží domácí v tlaku a nepouští je téměř k ničemu.
08:27
Tečovaná střela hostů skončila jen těsně mimo bránu.
06:47
Rychlý protiútok Kobylis v klidu pohlídal Švec.
05:43
Skvělá individuální akce Korycha končí ještě lepším zákrokem bránkáře Kobylis.
04:40
Haloun v dobré šanci ztratil míček a lehce ho tak získávají hosté.
02:41
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Dalibor Michálek (0:1).
02:41
Hosté se ujímají rychlého vedení v zápase
01:56
První zákrok domácího brankáře.
01:13
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
00:54
Úvodní minutu utkání drží balónek na hokejkách tým Turnova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Kobylisy: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Lukáš Panenka, Ondřej Kočí, Boris Nouzák, Dalibor Michálek, Antonín Semerád
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Jan Haloun, Štěpán Matěcha, Jan Havlín, Pavel Sekyra
00:00
Dobrý den dámy a pánové, vítáme Vás u online zápisu utkání 5. kola poháru české pojišťovny, ve kterém se domácí tým TJ Turnov střetne proti celku TJ Kobylisy. Ani nemusím připomínat, jak důležitým má zápas význam. Vítěz duelu se setká v osmifinále se superligovým FBC Liberec nebo prvoligovým Florbal Ústí.