0:3
2:0
2:3
- : -
branky (asistence): 26:14 Michaela Sochorová (Lucie Denková), 32:00 Michaela Sochorová (Eliška Hofmanová), 55:20 Denisa Matoušková (Zuzana Gajdošová), 56:34 Barbora Beranová
branky (asistence): 07:04 Denisa Drahokoupilová (Markéta Součková), 08:49 Sabina Labudová (Niké Hazuková), 10:07 Denisa Dunajčáková (Eliška Buchalová), 45:35 Eliška Buchalová (Markéta Dohnalová), 48:24 Jitka Romančáková (Eliška Buchalová), 53:40 Sabina Labudová (Niké Hazuková)

Start98 Praha-Kunratice - IBK Hradec Králové 4:6
27. Michaela Sochorová, 33. Michaela Sochorová, 56. Denisa Matoušková, 57. Barbora Beranová - 8. Denisa Drahokoupilová, 9. Sabina Labudová, 11. Denisa Dunajčáková, 46. Eliška Buchalová, 49. Jitka Romančáková, 54. Sabina Labudová; rozhodčí: Martin Jirka - Lukáš Husák; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Lenka Al-Sharibaty 23 - Tereza Tománková 30; po třetinách: 0:3, 2:0, 2:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: Start 10, Hradec Králové 8
60:00
Nejlepší hráčky: Start Lucie Denková, Hradec Králová Eliška Buchalová
60:00
Komentář vedoucí hostů Josefa Janečka: Dnešek nás nezastihl úplně v ideální formě. Soupeři kvalitnímu na hokejce jsme nabídli až moc brankových příležitostí. To do příště musíme zlepšit, nakonec jsme ale díky naší touze vyhrát slavili úspěch. Soupeři díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Murase: Prospaná první třetina a zbytečné naše zmatky nás stálo tříbrankové manko, které jsme museli od druhé třetiny dohánět. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme jim štěstí do dalšího kola
60:00
59:33
Startky dávají do finálních minut vše, mačkají hosty na jejich půlce
59:28
Hofmanová trefuje z dobré pozice golmanku do hrudě
59:03
Vyloučen hráč Romana Koubová družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
58:03
Akci 3 na 1 neproměňují hráčky Hradce
56:34
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Barbora Beranová bez asistence (4:6).
56:34
Beranová po dlouhém sóličku nahodila na branku a míček proskákal až za Tománkovou
55:20
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Denisa Matoušková, asistoval Zuzana Gajdošová (3:6).
54:33
Sochorová trefila těžkou sehrávku vzduchem a nadělala pár vrásek Tománkové pod maskou
53:40
Timeout Start98 Praha-Kunratice
53:40
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Niké Hazuková (2:6).
49:01
Romančáková si počkala, až se domácí brankářka pohne a trefila ji balonek mezi nohy a navyšuje skore na 5:2
48:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Jitka Romančáková, asistoval Eliška Buchalová (2:5).
47:04
Vyloučen hráč Lucie Hock družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
45:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Markéta Dohnalová (2:4).
43:00
Al-Sharibaty svými zákroky drží vysoko akcie "Startek"
36:05
Vyloučen hráč Denisa Drahokoupilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
35:00
Toto prestižní a vyhrocené utkání sleduje 67 diváků
34:21
Přesilovka nepřinesla žádné akce, to spíš na domácí straně
32:23
Vyloučen hráč Denisa Matoušková družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
32:23
Matoušková trochu nešikovně bránila a vysloužila si dvouminutový trest
32:00
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michaela Sochorová, asistoval Eliška Hofmanová (2:3).
32:00
Sochorová uplatnila svůj důraz na brankovišti a snižuje na rozdíl jedné branky
29:38
Soňa Matoušková trochu přibrousila u mantinelu a vysloužila si ošklivý pohled od rozhodčího
29:06
Gajdošová svou střelu nevměstnala mezi tři tyče
26:14
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michaela Sochorová, asistoval Lucie Denková (1:3).
26:14
Denková nachází svým pasem Sochorovou a ta konečně prostřeluje hostující Tománkovou
25:17
Denisa Matoušková v dobré šanci netrefuje ideálně a nemůže se radovat z branky
23:08
Domácí hráčky se osmělily ke střele a hned z toho byla pěkná šance Barbory Filkové.
21:10
Hostující hráčky nepouští domácí přes polovinu hřiště. Krásný zákrok domácí gólmanky.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Start 10, Hradec Králové 13
20:00
17:33
První přesilová hra pro hráčky hostů, ale nevypadá to jako výhoda, jejich nahrávky jsou dost nepřesné
17:03
Vyloučen hráč Barbora Beranová družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
12:58
Beranová proběhla celé hřiště, nahrála Hofmanové, která tísněna netrefila, míček se dokutálel až k Denkové a ta netrefila zařízení
11:41
Skvělý zákrok domácí golmanky Al-Sharibaty
10:07
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Eliška Buchalová (0:3).
10:07
Obrovská chyba, "Startky" si nerozebrali hráčky Hradce a tak Dunajčáková dává velice jednoduchou branku do prázdné sítě
08:49
08:49
Nikdo neví kde je míček, rozhodčí najednou ukazuje do branky a hráčky Hradce Králové se opět radují
07:04
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Drahokoupilová, asistoval Markéta Součková (0:1).
07:04
První střela hostujících hráček končí v domácí brance, prosazuje se Drahokoupilová
05:14
Denková svou aktivitou dělá problém hradecké obraně
02:22
Závar před hostující brankou Hofmanová to přehnala s urputností a seká golmanku, míček pro hosty
01:29
Gajdošová nedorazila skákavou střelu a domácí brankářka mohla zůstat v klidu
00:15
První střela z domácích holý od Lucie Denkové
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Tereza Tománková; hráči v poli: Lenka Řezníčková, Jitka Romančáková, Ivana Kohoutová, Lucie Hock, Denisa Drahokoupilová
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice: brankář: Lenka Al-Sharibaty; hráči v poli: Michaela Sochorová, Eliška Hofmanová, Barbora Beranová, Gabriela Marešová, Lucie Denková
00:00
Dobry večer, vítejte u textové online přenosu z 3. kola poháru České pojišťovny žen mezi domácím Star98 Praha-Kunratice a hostujícím IBK Hradec králové