- : -
FBC OSTRAVA
branky (asistence): 02:30 Lukáš Adámek (René Číž), 57:42 Robin Macek
FBC OSTRAVA
branky (asistence): 07:18 Michal Sládek (Šimon Kuczera), 08:44 Dominik Kaloč (Dominik Eichner), 29:52 Jakub Mendrek (Václav Jurdzin), 38:51 Lukáš Homola (Vojtěch Krhovják), 39:08 Šimon Kuczera (Michal Sládek), 46:09 Šimon Kuczera (Michal Sládek), 50:00 Vojtěch Mžyk, 56:35 Jakub Mendrek (Jan Křiva), 59:21 Jan Křiva (Jakub Mendrek)

Florbal Vsetín - FBC OSTRAVA 2:9
3. Lukáš Adámek, 58. Robin Macek - 8. Michal Sládek, 9. Dominik Kaloč, 30. Jakub Mendrek, 39. Lukáš Homola, 40. Šimon Kuczera, 47. Šimon Kuczera, 51. Vojtěch Mžyk, 57. Jakub Mendrek, 60. Jan Křiva; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 217; zásahy brankářů: Martin Pinďák 31, Vít Zgarba ? - Štěpán Laja ?; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Michala Kvapila: Pro domácí to byl dnes svátek, ale nemají se za co stydět. O výsledku rozhodl lehký výpadek ve 2.třetině, ale potom bojovnost ve 3.třetině výpadek lehce napravila. Mladý tým Vsetína má velkou budoucnost a v dnešním zápase to jen dokázal. Děkuji za bojovnost, nasazeni a soupeři gratuluji k vítězství.
59:59
Komentář hostů Karla Ševčíka: Tyto pohárové zápasy mají vždy svou atmosféru. Ve Vsetíně byli dnes skvělí diváci a oba týmy florbal musel bavit. My jsme dnes dali příležitost celému kádru včetně talentovaných juniorů. Ze začátku měli domácí hodně sil a výborně bránili, postupem času jsme se snažili více kombinovat, hru zrychlit a získali nakonec povinné vítězství.Soupeři děkujeme za zápas a divákům za skvělou atmosféru.
59:54
Vyloučen hráč Štěpán Pospíšil družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
59:21
Timeout Florbal Vsetín
59:21
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Jan Křiva, asistoval Jakub Mendrek (2:9).
59:09
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za držení.
58:50
Výhoda pro FBC Ostrava.
57:42
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek bez asistence (2:8).
57:42
Robin se dočkal! Ve vlastním oslabení předvedl neskutečný sprint a tentokrát proměňuje! Nádhera kapitáne!
57:00
Vyloučen hráč Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
57:00
Uvidíme první přesilovku zápasu. Na trestnou lavici si odchází odpočinout Ivan Zajíc.
56:35
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Jan Křiva (1:8).
56:35
Máme tu předpisovou kombinaci Křivy s Mendrekem.
55:55
Macek nabil Vaculíkovi, kterého vychytal golman z Hané.
55:20
Dnešnímu utkání přihlíží 217 diváků. Děkujeme!
54:55
Ostrava kombinuje, Vsetín drží blok.
54:10
Rodinná kombinace bratří Trčků po levém mantinelu nebyla bohužel úspěšná.
52:06
První zákrok Zgarby.
51:44
Březík střílí z půlky.
50:00
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Vojtěch Mžyk bez asistence (1:7).
50:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Zgarba družstva Florbal Vsetín
48:45
Pinďák zakouzlil a vypíchl balónek, který už celá hala viděla v bráně. Velmi dobrý výkon domácího golmana.
48:16
Vaculík v šanci.
47:17
Chtělo by to nějaký gól domácícho celku, aby se nám probudili fanoušci..
46:09
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Michal Sládek (1:6).
46:09
Podruhé v zápase se prosazuje dvojice Kuczera a Sládek a zvyšují na 1:6.
45:50
Adámek ztrácí v dobré pozici.
45:10
Seevald v šanci. Střela proletěla těsně kolem levé tyče.
41:35
Chyba v rozehrávce Vsetína naštěstí nepotrestána.
41:12
Máme tu opět vysoké napadání Ostravy.
40:00
40:00
39:59
Ve 2.třetině byla na hřišti vidět jasná převaha FBC Ostrava. Hostující celek většinu času zamkl domácí hráče na své polovině. Doufejme, že se domácí zvednou a zabojují o vyrovnání!
39:08
39:08
Máme tu další branku hostů, kdy se trefuje Kuczera.
38:51
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Lukáš Homola, asistoval Vojtěch Krhovják (1:4).
38:51
Homola trefuje pravé víko z poloviny hřiště.
31:35
Manišovi přeskakuje míček hokejku a velkou šanci, kdy byla celá bráná hostů volná, neproměňuje..
29:52
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Václav Jurdzin (1:3).
29:52
Mendrek si upravil střelivo a zvyšuje na 1:3
29:34
Menderek vysoko nad. Ostrava má problém s valašskou palubovkou.
29:02
Číž likviduje protiútok hostů.
28:00
Seevald nahrál zpoza brány Látalovi, ten velkou šanci bohužel neproměňuje..
26:00
Žůrek vybojoval míček u obránce z Ostravy a vybojoval standartní situaci. Skvělá práce!
25:29
Standartní situace pro hosty nekončí ohrožením brány soupeře.
24:40
Ostrava zavírá Vsetín na vlastní polovině.
23:40
Lukáš Adámek si prokličkoval celou polovinu hostů, poté nabil Čížovi, jehož střelu zastavil výborným zákrokem golman Ostravy.
23:30
Útočný faul FBC.
21:50
Zajíc s Manišem dvojnásobně ohrozili branku hostí.
20:50
Kapitán Macek dnes již podruhé blízko gólu. Pojď Robine, to tam spadne!
20:20
Kuczera pozdravil naše diváky v horním sektoru. Vysoko nad.
20:02
Na balonku Vsetín.
20:00
20:00
19:59
Máme tu konec 1.třetiny, kdy jsme mohli sledovat velmi atraktivní utkání z obou stran. Větší kontrolu na balonku předvedli extraligoví hráči, ale Vsetín zahrozil skvělými brejky. Domácí drží výborný Martin Pinďák. Uvidíme, co nám nabídne 2.třetina..
19:40
Čas na poslední útok.
17:55
Protiútok Vsetína zlikvidovali obránci Ostravy.
17:03
Březík ztratil hokejku. Bez ní to asi nepůjde Tomáši..
16:04
Táhlá střela nové posily Vsetína, Rendy Číže z půli hřiště udělala hostujícímu golmanovi velký problém.