1:3
2:3
4:1
0:1
branky (asistence): 16:31 Michal Šrajbr (Adam Hušek), 23:47 Michael Souček, 31:48 Mikuláš Ryba (Jakub Weisser), 43:28 Radim Kunart (Johan Liebich), 50:33 David Krása (Martin Krejčí), 54:09 Adam Hušek (David Rosulek), 54:50 Mikuláš Ryba (Radim Kunart)
branky (asistence): 09:28 Jakub Ucháč (Šimon Špaček), 13:48 Martin Zeman (Jan Kolář), 17:30 Josef Huňat (Daniel Riley), 24:42 Petr Tlapa (Martin Remeš), 24:56 Daniel Šterbák (Ondřej Hurt), 26:57 Daniel Richtr (Martin Remeš), 45:29 Matyáš Velc (Daniel Richtr), 61:54 Vilém Kavan (Martin Zeman)

FbC EMER SHOP Hradec Králové - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:8p
17. Michal Šrajbr, 24. Michael Souček, 32. Mikuláš Ryba, 44. Radim Kunart, 51. David Krása, 55. Adam Hušek, 55. Mikuláš Ryba - 10. Jakub Ucháč, 14. Martin Zeman, 18. Josef Huňat, 25. Petr Tlapa, 25. Daniel Šterbák, 27. Daniel Richtr, 46. Matyáš Velc, 62. Vilém Kavan; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:5; využití: 1:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Tomáš Hejčl 33 - Lukáš Bezpalec 34; po třetinách: 1:3, 2:3, 4:1, 0:1;
61:54
64:49
Komentář trenéra hostů: V dnešním zápase ve kterém už o nic nešlo jsme nepředvedli příliš vydařený výkon. Po včerejším výborném zápase dnes trošku zklamání. Děkujeme soupeři za zápas
64:49
Komentář Davida Hegera: Na začáteku utkání, až na pár chyb výborný výkon, po obdržených brankách šla morálka a týmový výkon dolů a soupeř výsledkově odskočil.Ve třetí třetině jsme to byli opět my,jako v posledních zápasech.Děkuji hráčům, kolegům za utkání rodíčům a nehrajícím hráčům za pomoc při pořádání a divákům za podporu.
61:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Martin Zeman (7:8).
61:54
Hra bez brankáře se Spartě vyplatila a Kavan po křižné přihrávce rozhoduje utkání.
60:58
Hradec mohl jít na prázdnou branku, avšak útočník střílenou přihrávku nezpracoval.
60:01
Sparta to hned od začátku zkouší ve 4 hráčích bez brankáře.
60:00
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí části: domácí - 17, hosté 11
59:05
Hradec měl standartku na velkém brankovišti, avšak stejně jako posledně skončila na prvním hráči ve zdi.
58:24
Sparta je zpět v pěti hráčích a zápas se nyní odehrává ve velmi vysoké rychlosti.
56:24
Vyloučen hráč Filip Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
56:15
Domácí hráči jsou nyní jak na koni. Domácí Krejčí V. skončil po nepěkném zákroku za mantinelem, avšak rozhodčí ruku k nelibosti diváků nezvedají.
54:50
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Radim Kunart (7:7).
54:50
A Hradec vyrovnává utkání! Střelu Kunarta senzačně dorazil šikovný mladík Ryba.
54:09
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
54:09
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval David Rosulek (6:7).
54:09
Po další hrubé chybě v obraně Sparty se Hušek ocitl sám s míčkem před brankou a se štěstím prostřelil již ležícího brankáře.
52:39
Po hrubé chybě v obraně se domácí Rosůlek dostal sám před brankáře, avšak nepovedlo se mu uspokojivě zakončit a míček tak skončil pouze ve výstroji brankáře Sparty.
50:33
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil David Krása, asistoval Martin Krejčí (5:7).
50:33
Krása krásně obešel několik protihráčů a pak zakončil střelou pod břevno.
48:53
Po chybě v obraně šel hráč Sparty do brejku, jenž Hejčl bravůrně zlikvidoval.
47:17
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
45:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Daniel Richtr (4:7).
45:29
Hradecký odchovanec Velc se prosazuje, dnes však bohužel v dresu hostí.
44:00
Vyloučen hráč Ondřej Erbs družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
44:00
Vyloučení domácího Erbse se příliš nelíbí fanouškům.
43:28
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Johan Liebich (4:6).
43:28
Hradec neměl v přesilovce žádnou loženou šanci, ale chvíli poté se dostává do brejku Kunart, jenž protlačil míček až za brankovou čáru.
41:25
Domácí měli standartku na hraně velkého brankoviště, avšak trefili pouze zeď.
41:10
Vyloučen hráč Vilém Kavan družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku v 2. části: domácí - 15, hosté - 11
35:47
Sparta je v plném počtu, Hradci se příliš nedařilo, a tak se dá říci, že více šancí měli spíše hosté.
34:41
Hejčl se blýskl neskutečným zákrokem, když ležíc na zádech vyrazil rukou střelu po křižné přihrávce.
33:47
Vyloučen hráč Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:48
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Jakub Weisser (3:6).
31:48
Po střele na hostujícího brankáře z něj Weisser dokázal dostat míček a přihrát jej na Rybu, jenž nádherně zavěsil pod břevno.
26:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Richtr, asistoval Martin Remeš (2:6).
26:22
Vyloučen hráč David Stružinský družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
24:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Ondřej Hurt (2:5).
24:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Martin Remeš (2:4).
24:42
Sparta právě vstřelila hodně zvláštní branku. Během odloženého vyloučení hráč Sparty naběhl do domácího brankáře a zalehl jej, rozhodčí však tuto skutečnost nevzali v potaz a míček do domácí svatyně tak nebylo problém dostat.
23:47
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michael Souček bez asistence (2:3).
23:47
Hradec měl nádhernou kombinaci na velkém brankovišti, kterou ale lapil gólman. To je však nemusí mrzet, neboť již o několik vteřin později nádherně vymetl levou šibenici Souček.
20:02
Úvodní bully 2. části urvala na svou stranu Sparta.
20:01
Střely na branku v 1. části: domácí - 9, hosté - 18
20:00
20:00
17:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Josef Huňat, asistoval Daniel Riley (1:3).
17:30
Sparta rychle odpovídá. Ze skrumáže před hradeckou bránou vypadl míček a dokutálel se až za gólmana.
16:31
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Šrajbr, asistoval Adam Hušek (1:2).
16:31
A hradečtí přesilovku využívájí! Po několika příhrách na soupeřově polovině Šrajbr vyběhl po levé straně a prostřelil hostujícího gólmana.
16:07
Vyloučen hráč Martin Remeš družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
13:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Zeman, asistoval Jan Kolář (0:2).
13:48
Sparťanští šli do rychlého útoku, dostali se do rohu, odkud Kolář nahrál do 2. vlny na Zemana, jenž proměnil
09:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Ucháč, asistoval Šimon Špaček (0:1).
09:28
Ucháč vystřelil z poloviny a střela prošla až za domácího brankáře.
08:35
Hejčl zlikvidoval sparťanskou akci 3 na 1.
04:10
Hra se prozatím přelévá ze strany na stranu bez vyložených šancí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Lukáš Bezpalec; hráči v poli: Josef Huňat, Daniel Richtr, Daniel Riley, Matyáš Velc, Petr Tlapa
00:00
Line-up domácích FbC EMER SHOP Hradec Králové : brankář: Tomáš Hejčl; hráči v poli: Vojtěch Nosek, Michal Martinek, Michal Šrajbr, Adam Hušek, Michael Souček