1:1
1:1
1:3
- : -
branky (asistence): 10:36 Jakub Doňar (Michal Derevlanyj), 29:46 Tobiáš Hejda (Jiří Calda), 31:41 Jan Michálek (Jiří Calda)
branky (asistence): 11:25 Ondřej Krejčí (Lukáš Procházka), 23:40 Marek Čejka (Lukáš Procházka), 32:16 Tomáš Klouda (Marek Čejka), 33:09 Vojtěch Karnet (Adam Kropík), 43:28 Vít Komorný (Tomáš Klouda)

BLACK ANGELS - Viking TJ Kobylisy 3:5
11. Jakub Doňar, 30. Tobiáš Hejda, 32. Jan Michálek - 12. Ondřej Krejčí, 24. Marek Čejka, 33. Tomáš Klouda, 34. Vojtěch Karnet, 44. Vít Komorný; rozhodčí: Jiří Pochop - Jan Krupička; vyloučení: 5 + Matyáš Metoděj Krahulec 5:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Pavel Chmel ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:3;
45:00
Komentář Trenéra domácích: "Zápas se nepovedl. Děkuji"
45:00
Komentář trenéra hostů:"Jsme rádi, že jsme v derby urvali tři body, děkujeme soupeři za utkání."
45:00
43:28
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vít Komorný, asistoval Tomáš Klouda (3:5).
43:05
Vyloučen hráč Jiří Calda družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou.
37:34
Vyloučen hráč Jiří Calda družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
34:44
Vyloučen hráč Jan Muller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
33:09
Timeout BLACK ANGELS
33:09
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vojtěch Karnet, asistoval Adam Kropík (3:4).
32:16
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Marek Čejka (3:3).
31:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Michálek, asistoval Jiří Calda (3:2).
30:00
30:00
29:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tobiáš Hejda, asistoval Jiří Calda (2:2).
23:40
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Čejka, asistoval Lukáš Procházka (1:2).
15:00
15:00
11:25
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Lukáš Procházka (1:1).
10:52
Vyloučen hráč Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 5 minut za bránění ve hře.
10:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Doňar, asistoval Michal Derevlanyj (1:0).
06:51
Vyloučen hráč Jiří Calda družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
06:51
Vyloučen hráč Adam Matoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
04:27
Vyloučen hráč Jan Muller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Pochop a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy: brankář: Vojtěch Černý; hráči v poli: Ondřej Krejčí, Tomáš Klouda, Marek Čejka, Adam Matoušek, Lukáš Procházka
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Pavel Chmel; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Jakub Doňar, Jan Muller, Michal Derevlanyj, Štěpán Kostrhún