0:4
2:0
0:1
- : -
branky (asistence): 17:28 David Ležatka (Martin Brauner), 18:24 David Ležatka (Dominik Novotný)
branky (asistence): 05:26 Tomáš Janek (Lukáš Michna), 06:09 Tomáš Janek (Tomáš Hrubý), 09:39 Tomáš Janek, 11:49 Tomáš Janek (Vít Buzek), 39:48 Tomáš Janek (Tomáš Hrubý)

1. AC eFlorbal Uherský Brod - FBC Vikings Kopřivnice 2:5
18. David Ležatka, 19. David Ležatka - 6. Tomáš Janek, 7. Tomáš Janek, 10. Tomáš Janek, 12. Tomáš Janek, 40. Tomáš Janek; rozhodčí: Jan Ptáčník - Jan Galuszka; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Buráň ? - Filip Grill ?; po třetinách: 0:4, 2:0, 0:1;
45:00
39:48
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Tomáš Hrubý (2:5).
39:08
Timeout 1. AC eFlorbal Uherský Brod
30:00
30:00
21:06
Vyloučen hráč Martin Brauner družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za hrubost.
18:45
Vyloučen hráč Filip Horák družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
18:24
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Dominik Novotný (2:4).
17:28
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Martin Brauner (1:4).
15:00
15:00
11:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Vít Buzek (0:4).
09:39
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek z trestného střílení (0:3).
06:09
05:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Lukáš Michna (0:1).
04:25
Vyloučen hráč Karel Man družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za vražení zády.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice:
00:00
Line-up domácích 1. AC eFlorbal Uherský Brod: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Kryštof Mikeska, Filip Horák, Marek Souček, Jaroslav David, Martin Ležatka