2:2
0:0
2:4
- : -
branky (asistence): 03:25 Andrea Plavcová (Zuzana Tuncelová), 09:04 Veronika Mandíková, 41:36 Andrea Bukvajová, 54:38 Kristýna Dvořáková (Andrea Bukvajová)
branky (asistence): 00:43 Lucie Želízková (Kristina Lexová), 19:00 Michaela Mechlová (Kristýna Janglová), 41:17 Mariana Býčková (Markéta Prontekerová), 47:55 Markéta Prontekerová (Karolína Marko), 53:17 Veronika Kopecká (Lucie Želízková), 58:43 Lucie Želízková (Adéla Košvancová)

FbŠ Bohemians - PSN Tatran Střešovice 4:6
4. Andrea Plavcová, 10. Veronika Mandíková, 42. Andrea Bukvajová, 55. Kristýna Dvořáková - 1. Lucie Želízková, 20. Michaela Mechlová, 42. Mariana Býčková, 48. Markéta Prontekerová, 54. Veronika Kopecká, 59. Lucie Želízková; rozhodčí: Jan Šubrt - Martin Jirka; vyloučení: 0:6; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Terezie Čiháková 26 - Kristýna Janglová 25; po třetinách: 2:2, 0:0, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Od nás velmi utkání, rozhodla fyzická kondice a chvilková nekoncentrace. Jsme rádi, že jsme Tatran potrápili a donutili ho stáhnout hru na 10 lidí. Díky vše za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině: 10:11
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Michálka: Jako den a noc. Vcera koncentrovani dnes hlavama nevim kde. Dovolili jsme soupeři se s námi tahat o výslede a můžeme být rádi za tři body o kterých jsme rozhodli v posledních deseti minutách.dekuji soupeři za utkání.
60:00
59:37
Timeout FbŠ Bohemians
59:32
Bukvajová přestřeluje
58:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Adéla Košvancová (4:6).
56:23
Neubergerová neúspěšně napadá
55:36
Bohemka se snaží ještě útočit
54:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Dvořáková, asistoval Andrea Bukvajová (4:5).
54:12
Prontekerová v brejku Čiháková chytá
54:12
Tatran má více ze hry a tlačí Bohemku, která je ale stále připravená hrozit z brejků
53:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lucie Želízková (3:5).
51:47
Hosté hrají v pném počtu.
49:56
Tatran stahuje hru na dvě formace
49:47
Máme tu další přesilovku, snad bude pro Bohemians tentokrát úspěšná.
49:36
Vyloučen hráč Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
47:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Karolína Marko (3:4).
47:31
Vyloučen hráč Andriyana Kris družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
46:00
Obrana Bohemky se snaží ze všech sil, aby ubránila svojí svatyni, naštěstí rozhodčí hru pískáním ukončují díky sekání Tatranu
43:49
Pasáž bez šancí
41:58
Tatran rozehrává na útočné polovině
41:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Bukvajová bez asistence (3:3).
41:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Markéta Prontekerová (2:3).
39:00
Rozhodči uznal svojí chybu a zrušil dvouminutový trest.
38:15
I přes několik šancí na obou stranách góly zatím nepadají
35:00
V hře se ukazuje čím dál více hrubosti od obou celků.
33:12
Hernandézóvá skvělou obranou blokuje střelu Tatranu
32:11
Ve druhé třetině je zde hodně nepřesností.
30:56
Další tvrdý souboj v rohu Bohemky
30:21
Hosté hrají v plném počtu.
28:21
Vyloučen hráč Kristina Lexová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:17
Vyloučen hráč Lucie Želízková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
22:08
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:36
Bohemka je pod neustálým tlakem Tatranu.
19:00
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Kristýna Janglová (2:2).
17:00
Dvořáková u manťáku získává míček a Bohemka jde do útoku.
14:59
Hra je plná osobních soubojů. Utkání je velmi tvrdé.
14:00
Čiháková v rychlém sledu zastavila 3 šance tatranských hráček.
12:52
10:52
Vyloučen hráč Anna Bartušková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
09:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková bez asistence (2:1).
08:55
U míčku domácí a začínají rozehrávat
07:30
Špičáková nepromněňuje vyloženou akci.
05:30
Krásná akce Tatranu skončila neůspěchem.
03:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Plavcová, asistoval Zuzana Tuncelová (1:1).
03:15
Tatran trefuje tyč.
03:00
Tatran vyvíjí neskutečný tlak na Bohemians.
00:50
Bohemka nazastihla začátek a po krásné střele Želízkové prohrávají 0:1.
00:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kristina Lexová (0:1).
00:01
První buly v zápase vyhrává Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Markéta Žbánková, Adéla Košvancová, Kristina Lexová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Terezie Čiháková; hráči v poli: Kristýna Dvořáková, Karla Batíková, Lucie Reinšteinová, Veronika Mandíková, Aneta Špičáková