2:1
2:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - SK BIVOJKY LITVÍNOV 5:3
20. Sandra Kostková, 28. Michaela Středulová, 37. Vendula Maroszová, 46. Vendula Maroszová, 60. Michaela Klvaňová - 16. Laura Vytrhlíková, 39. Tereza Takácsová, 46. Karolína Slavíková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 24 - Tereza Soukupová 18; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 9 - 14
60:00
Komentář trenéra domácích pana Luďka Paseckého (1): Pro nás hodně odlišné utkání, 1-2-2 obranu s hrotem na nás už spoustu měsíců nikdo nehrál, takže na ní nejsme příliš zvyklí.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Vadima Všetuly: Opět repertoár taktiky a Tichonovských tahů. Holky jsou úžasné, že toto dokáží a stačí jen ťuknout a ono to jde. Dnes jsme hráli super celou dobu bohužel góly jsme nedávali. To rozhodlo. Díky soupeři, zajímavá změna s těmi jejich mlaďoškami. Zdarec
60:00
(2): V první části jsme ještě soupeři občas vběhli do pasti, ale jakmile jsme se s tím srovnali, šli jsme si trpělivě za vítězstvím, i když se nám ani zdaleka nepovedlo potvrdit produktivitu z minulých zápasů a ohromné množství šancí zůstalo nevyužito. Díky soupeři za dobrý zápas, který nás posunul zase o kus dál.
60:00
59:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Klvaňová, asistoval Sandra Kostková (5:3).
57:34
Netušilová vypadala nebezpečně, když si prokličkovala celé hřiště, nakonec však skončila v rohu.
56:11
Lišková zkušeně vybojovala balónek na útočné polovině, následným řešením situace o něj však přišla.
54:51
Schoupalová je teď obstřelována z každé strany.
53:45
Lišková vyslala jedovatou střelu, kterou Soukupová jen tak tak chytá.
51:45
Domácím hráčkám dělá problém si nahrát a zbrklé rozhodnutí kazí dojem ze hry.
50:36
Útočný faul znamená pro Ostravu ztrátu míčku.
48:50
Hra je nahoru dolů.
47:46
Lišková krásně zakončila zpoza brány, bohužel se při tomto gólu zranila gólmanka hostujícího družstva, takže gól neplatí.
46:26
Kostková zvládla rozehrávku pod tlakem a FBC se žene do útoku.
45:48
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýna Střihavková (4:3).
45:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Pavla Lišková (4:2).
43:17
Maroszová dostala přesnou přihrávku před bránu, finální zakončení však nepřineslo zasloužené ovoce.
42:22
Třetí třetina začala velmi aktivně a mohli jsme vidět zajímavé šance na obou stranách.
40:52
Schoupalová teď měla velké problémy, nakonec však pomohlo i trochu štěstí a gól nepadl.
38:31
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Takácsová, asistoval Andrea Sára Šulcová (3:2).
38:19
Maroszová hledala Středulovou, míček se k ní bohužel nedostal a Litvínov může zaútočit.
36:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vendula Maroszová bez asistence (3:1).
36:04
Vyloučen hráč Karolína Slavíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
35:29
Středulová vyslala krásnou střelu, která o pár milimetrů míjí bránu.
34:17
Hosté hrají v plném počtu.
33:08
Polášková střílí vysoko nad.
32:17
Vyloučen hráč Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
31:32
Rozhodčí opět zvedají ruce a bude se vylučovat.
30:31
Greiplova ohrozila bránu hostí, Soukupová ve střehu.
28:58
Teď se hraje většinou na polovině hostí, kde je Litvínov obklopován domácími hráčkami.
27:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová bez asistence (2:1).
27:45
Středulová kombinovala, kombinovala až z toho je nakonec gól!
26:03
Teď jsme mohli vidět na obou stranách zajímavé, ale neproměněné šance.
24:30
Schoupalová si připisuje krásný zákrok proti střele Takácsové.
23:26
Výhoz Střihavkové byl tak dlouhý, že ho chytá až Schoupalová.
22:09
Lišková se snažila vystřelit, ale přihrávka od Kupcové ji moc nesedla, proto ani střela nebyla žádná sláva.
20:53
Maroszová v krásné pozici netrefuje bránu.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 6 - 6
20:00
19:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Sandra Kostková, asistoval Anna Dobešová (1:1).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:33
Nebezpečnou situaci uklidňuje Klvaňová.
15:54
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Karolína Slavíková (0:1).
15:29
Litvínov ve velkém ohrožení po kombinaci Maroszové a Středulové.
14:30
Střihavková nedává 100% šanci.
14:01
Vyloučen hráč Karolína Nováková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
12:36
Nekoncentrovanost domácího týmu ve střídání je mohla stát obdržený gól.
11:36
Chyba Kostkové dostává FBC pod velký tlak.
10:02
09:42
Nepřesné přihrávky neumožňují dostat se Ostravě do dobré pozice na střelu.
08:46
Holkám z FBC se přesilovka nedaří, zatím bez větší gólové šance.
08:02
Vyloučen hráč Tereza Takácsová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
06:32
Greiplová musela z první střílet přes ruku, a tak se ji střela moc nepovedla.
05:56
Středulová se nečekaně dostala až před Soukupovou a ohrozila bránu hostí.
04:29
Po faulu Tancošové má Ostrava zajímavou standardku v blízkosti soupeřovy brány.
03:37
Kostková to zkouší, ale trefuje pouze blok.
02:46
První tlak z domácí strany vedl pouze ke střele mimo bránu.
01:22
Schoupalová hravě vyráží střelu Tancošové.
00:30
Dobešová eliminuje šanci Litvínova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Kristýna Střihavková, Leona Tancošová, Monika Netušilová, Laura Vytrhlíková, Karolína Slavíková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Anna Dobešová, Michaela Středulová, Sandra Kostková, Michaela Klvaňová, Vendula Maroszová