5:0
5:0
0:3
- : -
branky (asistence): 01:25 Tereza Chlupatá (Alexandra Glasová), 11:23 Nikola Liberdová (Vlaďka Maděrová), 11:40 Eva Barvíková (Karolina Moravcová), 15:25 Karolina Moravcová (Eva Barvíková), 19:18 Michaela Kubečková (Nikola Liberdová), 20:55 Laura Prusková (Nikola Liberdová), 21:40 Eva Barvíková (Viktorie Martináková), 25:07 Viktorie Martináková (Natálie Hurníková), 34:50 Michaela Kubečková (Laura Prusková), 38:47 Vlaďka Maděrová (Nikola Liberdová)
branky (asistence): 43:10 Eliška Vrzalová (Eliška Poláková), 52:06 Vendula Štolbová (Kateřina Šímová), 56:50 Nella Marešová (Eliška Vrzalová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbal Ústí 10:3
2. Tereza Chlupatá, 12. Nikola Liberdová, 12. Eva Barvíková, 16. Karolina Moravcová, 20. Michaela Kubečková, 21. Laura Prusková, 22. Eva Barvíková, 26. Viktorie Martináková, 35. Michaela Kubečková, 39. Vlaďka Maděrová - 44. Eliška Vrzalová, 53. Vendula Štolbová, 57. Nella Marešová; rozhodčí: Ondřej Lepík - Jan Piško; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 26 - Michaela Schořálková 51; po třetinách: 5:0, 5:0, 0:3;
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Čtyřicet minut velmi slušných, v tempu, v technické kvalitě, střelecky pohotové, soustředěné dělat všechno správně. No a pak se stalo něco, co se těžko chápe. Za vítězství jsme rádi a děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Michal Wildhabera: Zkušenost dnes byla od začátku na straně soupeře. My jsme se do zápasu dostali až ve třetí třetině, kdy jsme uvěřili, že se dá hrát i s Vítkovicemi. Děkujeme za férový zápas a další cenné zkušenosti.
60:00
59:01
Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
56:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Nella Marešová, asistoval Eliška Vrzalová (10:3).
56:50
Ústí přidává další branku.
55:33
Nebezpečná střela Mečířové. Pytlíková kryje.
54:38
Maďerová trefuje opět tyčku.
52:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vendula Štolbová, asistoval Kateřina Šímová (10:2).
52:06
Další střela hostů končí v brance a stav je 10:2.
50:12
Kubečková krásně přihrála Maďerové. Ta ale netrefuje branku.
48:23
Glasová leží na hřišti. Snad bude v pořádku.
48:08
Ústí v plném počtu.
47:40
Hyršlová netrefuje prázdnou branku.
46:08
Vyloučen hráč Klára Mečířová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
46:08
Je ta první vyloučení. Vítkovice si zahrají přesilovku.
43:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Vrzalová, asistoval Eliška Poláková (10:1).
43:10
Aktivita Ústí se vyplatila a je z toho branka.
42:43
Ústí začíná kousat. Je aktivní a má šance.
41:55
I Pytlíková si trošku zachytá. Střelu s přehledem chytá.
41:08
Maďerová vystřelila,ale pouze do hrudi brankářky.
38:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Nikola Liberdová (10:0).
38:47
Vítkovice dávají desítku.
36:12
Štolbová tvrdě vystřelila ,ale Pytlíková chytá.
34:50
Timeout Florbal Ústí
34:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Laura Prusková (9:0).
34:50
Kubečková trefuje víko.
32:12
Vítkovice ve velké šanci netrefují prázdnou branku.
27:11
Ústí se dostalo do šance,ale Pytlíková s přehledem chytá.
25:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Natálie Hurníková (8:0).
25:07
Dneska to bude teda výprask. Vítkovice přidávají další branku.
22:46
Vítkovice jsou jasně lepším týmem.
21:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eva Barvíková, asistoval Viktorie Martináková (7:0).
21:40
Vítkovice jsou přichuti a přidávají další branku.
20:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Laura Prusková, asistoval Nikola Liberdová (6:0).
19:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Nikola Liberdová (5:0).
19:18
Kubečková zvyšuje skóre na 5:0
18:30
Ústí zamklo domácí,ale obrana vše zvládla.
16:18
Krásna akce Štolbové nekončí brankou.
15:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karolina Moravcová, asistoval Eva Barvíková (4:0).
15:25
A je tady další branka. Vítkovice vedou 4:0
13:02
Maďerová trefuje tyčku.
11:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eva Barvíková, asistoval Karolina Moravcová (3:0).
11:40
Vítkovice přidávají další branku a jdou do trháku.
11:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Vlaďka Maděrová (2:0).
10:02
Ústí v dobré šanci těsně vedle.
09:05
Glasová ve velké šanci přestřeluje.
08:58
Ústí mělo první šanci,ale to zakončení se nepovedlo.
07:57
Štolbová po krásné akci trefuje pouze brankářku Vítkovic.
05:38
Maděrová netrefuje prázdnou branku.
05:22
Vítkovice jsou jasně lepší. Je jen otázka času kdy padne další branka.
01:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Chlupatá, asistoval Alexandra Glasová (1:0).
01:25
Vítkovice jdou do vedení po krásné střele Chlupaté.
01:05
Vítkovice hrají aktivně a hned si vytvořili slibnou šanci ale střela šla o pár centimetrů vedle.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Michaela Schořálková; hráči v poli: Klára Mečířová, Eliška Poláková, Kateřina Šímová, Vendula Štolbová, Adéla Kubíková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Laura Prusková, Alexandra Glasová, Michaela Kubečková, Nikola Liberdová, Vlaďka Maděrová