1:1
1:3
1:5
- : -
branky (asistence): 03:37 Robert Pifka, 20:59 Marek Kovačik (Robert Pifka), 30:52 Tomáš Mitura (Jiří Pecen)
branky (asistence): 09:57 David Dziuba (Michal Trunkát), 16:53 Dalibor Foldyna (Tomáš Daniš), 17:36 Tomáš Daniš (Zdeněk Malík), 17:58 Dalibor Foldyna (Otto Kubiš), 24:13 Ondřej Šalbut (Tomáš Daniš), 26:45 Tomáš Daniš (Otto Kubiš), 27:34 Tomáš Daniš (Otto Kubiš), 30:28 Dalibor Foldyna (Zdeněk Malík), 30:44 Otto Kubiš (Tomáš Daniš)

1. SC TEMPISH Vítkovice A - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:9
4. Robert Pifka, 21. Marek Kovačik, 31. Tomáš Mitura - 10. David Dziuba, 17. Dalibor Foldyna, 18. Tomáš Daniš, 18. Dalibor Foldyna, 25. Ondřej Šalbut, 27. Tomáš Daniš, 28. Tomáš Daniš, 31. Dalibor Foldyna, 31. Otto Kubiš; rozhodčí: Stanislav Kosek - Ondřej Vlček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Veltšmíd ? - Radomír Mazoch ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:5;
36:00
33:57
Vyloučen hráč Jan Lotko družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A na 2 minuty za sekání.
30:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A vstřelil Tomáš Mitura, asistoval Jiří Pecen (3:9).
30:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Otto Kubiš, asistoval Tomáš Daniš (2:9).
30:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dalibor Foldyna, asistoval Zdeněk Malík (2:8).
27:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Otto Kubiš (2:7).
26:45
26:05
Vyloučen hráč Dalibor Foldyna družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra bez hokejky.
25:31
Vyloučen hráč Marek Kovačik družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A na 2 minuty za hrubost.
24:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Ondřej Šalbut, asistoval Tomáš Daniš (2:5).
24:00
24:00
20:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A vstřelil Marek Kovačik, asistoval Robert Pifka (2:4).
17:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dalibor Foldyna, asistoval Otto Kubiš (1:4).
17:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Zdeněk Malík (1:3).
16:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dalibor Foldyna, asistoval Tomáš Daniš (1:2).
12:00
12:00
09:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil David Dziuba, asistoval Michal Trunkát (1:1).
03:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice A vstřelil Robert Pifka bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Ondřej Vlček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Radomír Mazoch; hráči v poli: Jiří Kameník, David Dziuba, Zdeněk Malík, Ondřej Šalbut, Tomáš Daniš