6:2
5:2
- : -
FbC Skuteč
branky (asistence): 07:35 Tomáš Bureš, 12:38 Pavel Kadrnožka (Matěj Parent), 16:31 Dominik Morávek (Matyáš Tejkl), 16:58 Matěj Parent, 18:40 Dominik Morávek (Pavel Kadrnožka), 21:30 Dominik Morávek (David Slouka), 22:09 David Chládek (Matěj Parent), 28:59 Dominik Morávek (Matěj Parent), 31:25 Vít Šembera (Matěj Parent), 34:35 Dominik Morávek (Matěj Parent), 38:08 Matěj Parent (Dominik Morávek), 39:21 Vít Šembera, 43:44 Pavel Kadrnožka (Dominik Morávek)
FbC Skuteč
branky (asistence): 00:38 Adam Vařejčko (Jan Veverka), 19:10 Jan Veverka (Adam Vařejčko), 26:17 Michal Sýkora, 30:07 Martin Fuňk, 36:51 Martin Fuňk (Adam Vařejčko)

FBC TJ Draci Lanškroun - FbC Skuteč 13:5
8. Tomáš Bureš, 13. Pavel Kadrnožka, 17. Dominik Morávek, 17. Matěj Parent, 19. Dominik Morávek, 22. Dominik Morávek, 23. David Chládek, 29. Dominik Morávek, 32. Vít Šembera, 35. Dominik Morávek, 39. Matěj Parent, 40. Vít Šembera, 44. Pavel Kadrnožka - 1. Adam Vařejčko, 20. Jan Veverka, 27. Michal Sýkora, 31. Martin Fuňk, 37. Martin Fuňk; rozhodčí: Jan Čečetka - Jan Čtvrtečka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Matěj Maršík 27 - Antonín Odehnal 25; po třetinách: 2:1, 6:2, 5:2;
45:00
43:44
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Pavel Kadrnožka, asistoval Dominik Morávek (13:5).
42:00
Vyloučen hráč Vít Šembera družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:49
Vyloučen hráč Michal Sýkora družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře.
39:21
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Vít Šembera bez asistence (12:5).
38:08
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Matěj Parent, asistoval Dominik Morávek (11:5).
36:51
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Martin Fuňk, asistoval Adam Vařejčko (10:5).
34:35
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Dominik Morávek, asistoval Matěj Parent (10:4).
31:25
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Vít Šembera, asistoval Matěj Parent (9:4).
30:07
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Martin Fuňk bez asistence (8:4).
30:00
30:00
28:59
28:39
Trestné střílení družstva FbC Skuteč neproměnil Martin Fuňk.
28:06
Vyloučen hráč Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
28:06
Vyloučen hráč Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:17
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Michal Sýkora bez asistence (7:3).
22:09
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil David Chládek, asistoval Matěj Parent (7:2).
21:30
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Dominik Morávek, asistoval David Slouka (6:2).
19:10
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Jan Veverka, asistoval Adam Vařejčko (5:2).
18:40
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Dominik Morávek, asistoval Pavel Kadrnožka (5:1).
16:58
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Matěj Parent bez asistence (4:1).
16:31
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Dominik Morávek, asistoval Matyáš Tejkl (3:1).
15:00
15:00
12:38
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Pavel Kadrnožka, asistoval Matěj Parent (2:1).
07:35
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Tomáš Bureš bez asistence (1:1).
00:38
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Adam Vařejčko, asistoval Jan Veverka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čečetka a Jan Čtvrtečka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč:
00:00
Line-up domácích FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Matěj Maršík; hráči v poli: David Slouka, Tomáš Bureš, Matěj Parent, Dominik Morávek, David Chládek