0:2
3:2
2:3
- : -
branky (asistence): 16:52 Marek Vandas (Matěj Halouska), 25:41 Pavel Šusta, 29:50 Miroslav Kotas (Pavel Šusta), 35:22 Miroslav Kotas (Vojtěch Krsek), 38:13 Jiří Kroulík (Jonáš Pavlík)
branky (asistence): 02:40 Radek Dvořák, 02:56 Karel Šteker (Martin Kudrlička), 24:36 Marek Soukup, 26:17 Martin Kudrlička (Karel Šteker), 30:36 Radek Dvořák (Karel Šteker), 35:38 Martin Kudrlička, 38:51 Jan Tomanec (Ondřej Koutník)

IBK Kubánský Klan - SSK Future Barrandov 5:7
17. Marek Vandas, 26. Pavel Šusta, 30. Miroslav Kotas, 36. Miroslav Kotas, 39. Jiří Kroulík - 3. Radek Dvořák, 3. Karel Šteker, 25. Marek Soukup, 27. Martin Kudrlička, 31. Radek Dvořák, 36. Martin Kudrlička, 39. Jan Tomanec; rozhodčí: Lukáš Baloun - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Vlasatý ? - Matyáš Marek ?; po třetinách: 0:2, 3:2, 2:3;
45:00
38:51
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Jan Tomanec, asistoval Ondřej Koutník (5:7).
38:13
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Jiří Kroulík, asistoval Jonáš Pavlík (5:6).
35:38
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Martin Kudrlička bez asistence (4:6).
35:22
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Miroslav Kotas, asistoval Vojtěch Krsek (4:5).
30:36
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Radek Dvořák, asistoval Karel Šteker (3:5).
30:00
30:00
29:50
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Miroslav Kotas, asistoval Pavel Šusta (3:4).
26:17
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Martin Kudrlička, asistoval Karel Šteker (2:4).
25:41
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Pavel Šusta z trestného střílení (2:3).
24:36
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Marek Soukup bez asistence (1:3).
21:31
Florbalový expert z Ostravy Roman Svrček: "Future má více ze hry". Držení míčku 90% Future 10% Klan
16:52
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Marek Vandas, asistoval Matěj Halouska (1:2).
16:43
Vyloučen hráč Tomáš Voborský družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
15:01
Tým Future už dostal rozlišováky
15:00
15:00
14:22
Vyloučen hráč Adam Kubák družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání.
13:07
Vyloučen hráč Jiří Kroulík družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:30
Nejzajímavější na tomto utkání je že hráči Future mají na sobě 7 různých sad dresů.
06:50
Vyloučen hráč Adam Kubák družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za špatné střídání.
02:56
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Karel Šteker, asistoval Martin Kudrlička (0:2).