1:2
1:3
- : -
Las Plantas
branky (asistence): 00:33 Ctirad Malina (Roman Svrček), 16:23 Ctirad Malina (Lukáš Fiala), 35:45 Roman Svrček (David Mühlbach)
Las Plantas
branky (asistence): 16:42 Jan Steinic (Tomáš Cigánek), 20:19 Vladimír Smetana (Tomáš Cigánek), 37:00 Tomáš Cigánek (Vladimír Smetana), 40:41 Petr Janda (Vladimír Smetana), 43:52 Jan Steinic

Florbal TJ Kobylisy B - Las Plantas 3:5
1. Ctirad Malina, 17. Ctirad Malina, 36. Roman Svrček - 17. Jan Steinic, 21. Vladimír Smetana, 38. Tomáš Cigánek, 41. Petr Janda, 44. Jan Steinic; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Jan Příkopa ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:3;
45:00
43:52
Branku družstva Las Plantas vstřelil Jan Steinic bez asistence (3:5).
43:33
Timeout Florbal TJ Kobylisy B
41:36
Vyloučen hráč Jiří Ullmann družstva Las Plantas na 2 minuty za bránění ve hře.
40:41
Branku družstva Las Plantas vstřelil Petr Janda, asistoval Vladimír Smetana (3:4).
37:00
Branku družstva Las Plantas vstřelil Tomáš Cigánek, asistoval Vladimír Smetana (3:3).
35:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Roman Svrček, asistoval David Mühlbach (3:2).
34:21
Vyloučen hráč Tomáš Cigánek družstva Las Plantas na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
20:19
Branku družstva Las Plantas vstřelil Vladimír Smetana, asistoval Tomáš Cigánek (2:2).
16:42
Branku družstva Las Plantas vstřelil Jan Steinic, asistoval Tomáš Cigánek (2:1).
16:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Ctirad Malina, asistoval Lukáš Fiala (2:0).
15:00
15:00
12:29
Trestné střílení družstva Las Plantas neproměnil Jan Steinic.
02:59
Vyloučen hráč Dominik Čejka družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za blokování hokejky.
00:33
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Ctirad Malina, asistoval Roman Svrček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Las Plantas:
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Matouš Tichý, Boris Nouzák, Lukáš Fiala, Ctirad Malina, Roman Svrček