1:3
2:1
0:2
- : -
branky (asistence): 11:22 Hynek Peroutek (Vít Křivonoska), 22:40 Vít Křivonoska (Antonín Vyšata), 23:22 Michal Kopec (Jan Kaliberka)
branky (asistence): 03:54 Šimon Šlemr (Hugo Marx), 11:54 Marek Paštika, 14:08 Richard Kellenberger (Martin Šolaja), 17:31 Matěj Šaroch, 33:16 Matěj Šaroch (Marek Paštika), 38:14 Tadeáš Doucha (Vojtěch Doucha)

Wizards DDM Praha 10 - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:6
12. Hynek Peroutek, 23. Vít Křivonoska, 24. Michal Kopec - 4. Šimon Šlemr, 12. Marek Paštika, 15. Richard Kellenberger, 18. Matěj Šaroch, 34. Matěj Šaroch, 39. Tadeáš Doucha; rozhodčí: Matěj Beneš - Filip Čáka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Horníček ? - Matyáš Lorenc ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 0:2;
38:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tadeáš Doucha, asistoval Vojtěch Doucha (3:6).
38:14
Karel trestuhodně na Cinibiče pouští střelu po zemi od půlky na přední.
36:28
Vyloučen hráč Jan Kaliberka družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
36:28
To je prase ten Kali. Za sekání odejde ze scény na 2 minuty do zákulisí.
34:22
Vyloučen hráč Mark Fomenko družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
34:22
Mark Fomenko to tady seká kosou, jako zahradu na chatě. Oprávněně se u nás ohřeje.
33:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Marek Paštika (3:5).
31:20
Mark Fomenko dokázal dostal balónek svou tvrdou žíní od půlky až na strop haly, ale stále má úsměv ve tváři.
30:00
30:00
27:49
Co se to s Kalim dnes děje? Na hřisti je dezorientovaný a zmatený.
26:43
Horníček dnes chytá jako Hašek.
25:29
Pokyn Voltra z ní ze sřídačky: "Nesmí vás prokoupat."
24:41
Pro Konečného byl jeho výrok na další 2 minuty konečný.
24:24
Vyloučen hráč Lukáš Konečný družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
23:22
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michal Kopec, asistoval Jan Kaliberka (3:4).
23:22
Souznění jako na pódiu. Nádherný to duet Kaliho a Majka Spirita.
22:40
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vít Křivonoska, asistoval Antonín Vyšata (2:4).
22:40
Křivonoskovo kulomet propálil ze vzdálenosti zhruba 2 metry gólmana.
21:41
Kavenu zřejmě už florbal nebaví, a tak míří na basketbalový koš. Musí srovnat mířidla.
20:21
Další obrovská šance, tentokrát se do ní dostal Majk Spirit. Jeho pokus ale zastavil pupkem gólman Vinohrad.
19:00
Ale jak moc dobře víme, co voda to potok......
17:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch bez asistence (1:4).
17:31
Tesářík ve snaze odpálit balónek máchal hokejkou jako plácačkou na mouchy, a z jeho nedůrazu pramení další branka Sokolíků.
16:33
Sedliskému dnes rozehrávka příliš nechutná.
15:40
Na trestnou lavici byl tělěm odstaven Kali. Děkujeme za návštěvu této VIP osobnosti.
15:30
Sedliský namazal na střed soupeři. Trestuhodná minela.
15:00
15:00
14:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Richard Kellenberger, asistoval Martin Šolaja (1:3).
14:08
Čudla od půlky zaplavala za Horňasovo pvas.
13:52
Vyšata umí solidně zahrát i placírkou.
12:48
Kopec zahrál solidní divadlo na polovině soupeře. Škola Šimona Jakuba Krále.
11:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marek Paštika bez asistence (1:2).
11:54
Na to, že hráč číslo 9 se jmenuje Paštika, tak se s Wizards moc nemaže.
11:22
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Hynek Peroutek, asistoval Vít Křivonoska (1:1).
11:22
PEROUTEK stále při chuti.
09:21
Myslím si, že Wizardům by momentálně nepomohlo ani posvěcení lavičky.
08:40
Kali Kali Kali rozezněl brankovou konstrukci, a Vyšata se ptá:" Co?"
06:50
Křivonoska míjí další prázdnou branku. To je dřevák.
03:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Šlemr, asistoval Hugo Marx (0:1).
03:54
Zmar a bídná hra Wizards způsobuje první branku Vinohrad.
03:32
Kočařova rozehrávka zamířila pouze k pořadatelskému stolu.
02:30
Konečného nedobrý tah mířil pouze do rohu.
00:46
Matyáš Rygl netrefil úplně prázdnou brankoj soupeře, obrázek hrůzy.
00:23
Kočař odstaven soupeřem, ale vybojoval faul.
00:01
Dobrý den, vítáme vás u dalšího prestižního utkání druhé dorostenecké ligy Prahy a Středočeskéhi kraje.