2:0
0:1
1:4
- : -
branky (asistence): 08:45 Jan Skála (Tomáš Novotný), 08:52 Petr Stránský (Jakub Svoboda), 34:02 Jiří Weiss (Tomáš Novotný)
branky (asistence): 13:25 Jaroslav Borl (Jakub Jurišta), 26:07 Lukáš Zámostný (Jaroslav Borl), 29:31 Ondřej Anýž (Jaroslav Borl), 30:48 Josef Landa (vlastní branka), 33:22 Ondřej Anýž (Michal Kulhánek)

ACEMA Sparta Praha C - Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. 3:5
9. Jan Skála, 9. Petr Stránský, 35. Jiří Weiss - 14. Jaroslav Borl, 27. Lukáš Zámostný, 30. Ondřej Anýž, 31. Josef Landa, 34. Ondřej Anýž; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Ryšavý ? - Ondřej Slaba ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:4;
36:00
34:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jiří Weiss, asistoval Tomáš Novotný (3:5).
33:22
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Ondřej Anýž, asistoval Michal Kulhánek (2:5).
30:48
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Josef Landa (2:4).
29:31
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Ondřej Anýž, asistoval Jaroslav Borl (2:3).
26:07
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Lukáš Zámostný, asistoval Jaroslav Borl (2:2).
24:00
24:00
18:56
Vyloučen hráč Jan Urbanec družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za špatná rozehrávka.
18:38
Vyloučen hráč Jan Skála družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za hákování.
16:48
Vyloučen hráč Jan Urbanec družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
15:40
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za sekání.
13:25
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jaroslav Borl, asistoval Jakub Jurišta (2:1).
12:00
12:00
08:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Petr Stránský, asistoval Jakub Svoboda (2:0).
08:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jan Skála, asistoval Tomáš Novotný (1:0).
04:29
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha C: brankář: Michal Ryšavý; hráči v poli: Jiří Krejča, Josef Landa, Jakub Svoboda, Petr Stránský, Tadeáš Herzog