2:1
1:2
1:1
- : -
branky (asistence): 02:51 Milan Černil (Michal Marek), 13:54 Jakub Rok (Vojtěch Skála), 21:15 Jan Vítek (Jan Chlumský), 38:25 Jan Chlumský (Vojtěch Skála)
branky (asistence): 02:09 Václav Lauda (Tomáš Slavík), 16:56 Matěj Hojdar (Tomáš Staněk), 23:04 Tomáš Jirát (Václav Lauda), 36:54 Tomáš Slavík (Václav Lauda), rozhodující nájezd Michal Karban

Florbal Team Sokol Nebušice - OLYMP FLORBAL B 4:5pn
3. Milan Černil, 14. Jakub Rok, 22. Jan Vítek, 39. Jan Chlumský - 3. Václav Lauda, 17. Matěj Hojdar, 24. Tomáš Jirát, 37. Tomáš Slavík, N Michal Karban; rozhodčí: David Kozlík - Filip Dolejší; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Peter Chalupianský ? - Jan Klapuš ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč Michal Karban a vstřelil rozhodující gól (4:5).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
42:54
Timeout Florbal Team Sokol Nebušice
38:25
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jan Chlumský, asistoval Vojtěch Skála (4:4).
36:54
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Tomáš Slavík, asistoval Václav Lauda (3:4).
32:37
Vyloučen hráč Matěj Hojdar družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:04
Vyloučen hráč Jan Chlumský družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za nesportovní chování.
23:04
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Tomáš Jirát, asistoval Václav Lauda (3:3).
21:15
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jan Vítek, asistoval Jan Chlumský (3:2).
16:56
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Hojdar, asistoval Tomáš Staněk (2:2).
15:00
15:00
13:54
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jakub Rok, asistoval Vojtěch Skála (2:1).
13:00
Vyloučen hráč Ondřej Krejčíř družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za hrubost.
02:51
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Michal Marek (1:1).
02:09
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Václav Lauda, asistoval Tomáš Slavík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Filip Dolejší.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Klapuš; hráči v poli: Patrik Čeliš, Michal Karban, Matěj Hojdar, Tomáš Jirát, Jan Hladík