1:3
0:3
3:2
- : -
branky (asistence): 13:34 Pavel Uher (Tomáš Tajer), 30:49 Martin Jahoda (Jakub Hajník), 38:32 Jan Kadlec (Michal Kadlec), 38:46 Pavel Kohout (Jan Kadlec)
branky (asistence): 02:06 Jan Sobota (Jan Doležal), 05:34 Jakub Svoboda (Vlastimil Zajíc), 10:02 Jan Sobota (Václav Bendl), 25:39 Jakub Svoboda (Michal Kalista), 28:23 Jan Sobota (Vladimír Pinc), 28:53 Michal Kalista, 31:22 Zdeněk Šubr (Jan Sobota), 33:57 Zdeněk Šubr (Václav Bendl)

EMCO Cholerics - ACEMA Sparta Praha B 4:8
14. Pavel Uher, 31. Martin Jahoda, 39. Jan Kadlec, 39. Pavel Kohout - 3. Jan Sobota, 6. Jakub Svoboda, 11. Jan Sobota, 26. Jakub Svoboda, 29. Jan Sobota, 29. Michal Kalista, 32. Zdeněk Šubr, 34. Zdeněk Šubr; rozhodčí: Filip Dolejší - Jan Šubrt; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Robert Žižka ? - Jan Doležal ?; po třetinách: 1:3, 0:3, 3:2;
45:00
41:40
Vyloučen hráč Tomáš Tajer družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za špatné střídání.
38:46
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Pavel Kohout, asistoval Jan Kadlec (4:8).
38:32
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Jan Kadlec, asistoval Michal Kadlec (3:8).
33:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Zdeněk Šubr, asistoval Václav Bendl (2:8).
32:57
Trestné střílení družstva EMCO Cholerics neproměnil Jakub Hajník.
31:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Zdeněk Šubr, asistoval Jan Sobota (2:7).
30:49
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Martin Jahoda, asistoval Jakub Hajník (2:6).
30:00
30:00
29:31
Vyloučen hráč Zdeněk Šubr družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
28:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Michal Kalista bez asistence (1:6).
28:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Sobota, asistoval Vladimír Pinc (1:5).
25:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Michal Kalista (1:4).
21:19
Vyloučen hráč David Louda družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:37
Vyloučen hráč Jakub Hajník družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za sekání.
15:59
Hráči Sparty zkouší střlet ze všech pozic
15:00
15:00
13:34
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Pavel Uher, asistoval Tomáš Tajer (1:3).
13:34
Břevno, gól. EMCO Cholerics střílí první gól sezóny.
10:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Sobota, asistoval Václav Bendl (0:3).
10:02
Hráči EMCO Cholerics se ještě nestačili na hřišti ani rozkoukat a Sobota již útočí na hatrick.
06:48
V hledišti se objevil čerstvě zvolený starosta Středokluk - gratulujeme ke zvolení. V této souvislosti musíme zmínit, že na hale právě probíhají senátní volby. Neváhejte přijít odvolit a užít si sobotní čaje s kvalitním florbalem.
05:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jakub Svoboda, asistoval Vlastimil Zajíc (0:2).
05:34
Velký Zajíc se rozmlácený o manťák dožadoval trestu. Zvládl však přihrát a Svoboda vsítil zlatonku za záda domácího gólmana - 0:2.
04:15
Malý výškou, velký výkonem. Tak by se daly slovy popsat úvodní zákroky gólmana Spartičky.
02:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Sobota, asistoval Jan Doležal (0:1).
02:06
Sobota střílí první sobotní gól po asistenci gólmana. EMCO Cholerics na třetím turnaji zahajují svojí sezónu inkasovaným gólem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha B:
00:00
Line-up domácích EMCO Cholerics: brankář: Robert Žižka; hráči v poli: Lukáš Brabec, Jakub Hašek, Jan Kadlec, Martin Jahoda, Jakub Hajník