Florbal TJ Kobylisy B
5
Utkání bylo zkontumováno.

SSK Future Barrandov - Florbal TJ Kobylisy B 1:2
13. Martin Kudrlička - 10. Ctirad Malina, 20. Daniel Havlíček; rozhodčí: Lukáš Baloun - Patrik Trejbal; vyloučení: 1 + Patrik Vágner ČK1 + Lubomír Nikolov ČK1 + Martin Kudrlička ČK1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lubomír Nikolov ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 1:1, 0:1, -:-;
23:02
Vyloučen hráč Patrik Vágner družstva SSK Future Barrandov do konce utkání.
23:02
Vyloučen hráč Lubomír Nikolov družstva SSK Future Barrandov do konce utkání.
23:02
Vyloučen hráč Martin Kudrlička družstva SSK Future Barrandov do konce utkání.
20:45
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Tomáš Zavacký (0:5).
17:47
Vyloučen hráč Jan Tomanec družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
12:25
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Martin Kudrlička, asistoval Tomáš Voborský (0:4).
09:28
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Ctirad Malina, asistoval Lukáš Fiala (-1:4).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Baloun a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Matouš Tichý, Boris Nouzák, Lukáš Fiala, Ctirad Malina, Roman Svrček