5:0
4:1
4:3
- : -
branky (asistence): 04:13 Miroslav Pavlík (Matěj Podroužek), 04:59 Matěj Gubien (David Procházka), 05:31 Patrik Cakl, 06:02 Vít Hlaváček (Matěj Podroužek), 10:12 Patrik Cakl (Štěpán Straka), 12:38 David Procházka (Sebastian Palát), 15:23 David Procházka (Matěj Gubien), 17:34 Matěj Podroužek (Dominik Bláha), 23:24 Patrik Cakl (Štěpán Straka), 25:57 Patrik Cakl (Štěpán Straka), 32:08 Miroslav Pavlík (Matěj Podroužek), 32:52 David Procházka (Matěj Gubien), 33:58 Štěpán Straka (Filip Müller)
branky (asistence): 13:39 Šimon Švábenický (Filip Bašta), 27:37 Richard Matyáš Gawlas (Jakub Fojtík), 31:20 David Eyem (Christopher Nojovič), 35:35 Vilém Šmídl

FbŠ Bohemians B - OpenCamps Tatran Střešovice 13:4
5. Miroslav Pavlík, 5. Matěj Gubien, 6. Patrik Cakl, 7. Vít Hlaváček, 11. Patrik Cakl, 13. David Procházka, 16. David Procházka, 18. Matěj Podroužek, 24. Patrik Cakl, 26. Patrik Cakl, 33. Miroslav Pavlík, 33. David Procházka, 34. Štěpán Straka - 14. Šimon Švábenický, 28. Richard Matyáš Gawlas, 32. David Eyem, 36. Vilém Šmídl; rozhodčí: Jakub Machů - Vojtěch Stárek; vyloučení: 0:2 + Filip Miček 5; využití: 4:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Adam Hubený ? - Bohumil Kotrč ?; po třetinách: 5:0, 4:1, 4:3;
36:00
35:35
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vilém Šmídl bez asistence (13:4).
33:58
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Štěpán Straka, asistoval Filip Müller (13:3).
32:52
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil David Procházka, asistoval Matěj Gubien (12:3).
32:08
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Miroslav Pavlík, asistoval Matěj Podroužek (11:3).
31:20
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil David Eyem, asistoval Christopher Nojovič (10:3).
30:55
Vyloučen hráč Filip Miček družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 5 minut za hrubost.
29:38
Vyloučen hráč Marek Stojanović družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:37
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Richard Matyáš Gawlas, asistoval Jakub Fojtík (10:2).
25:57
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Patrik Cakl, asistoval Štěpán Straka (10:1).
24:07
Vyloučen hráč Christopher Nojovič družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:25
Patrik Cakl dokazuje, že góly střílet umí, jelikož se mu právě povedlo zkompletovat HATTRICK.
23:24
17:34
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Podroužek, asistoval Dominik Bláha (8:1).
15:23
13:39
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Šimon Švábenický, asistoval Filip Bašta (6:1).
12:38
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil David Procházka, asistoval Sebastian Palát (6:0).
12:00
12:00
10:12
06:02
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vít Hlaváček, asistoval Matěj Podroužek (4:0).
05:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Patrik Cakl bez asistence (3:0).
04:59
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Gubien, asistoval David Procházka (2:0).
04:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Machů a Vojtěch Stárek.
00:00
00:00
Line-up hostů OpenCamps Tatran Střešovice:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Adam Hubený; hráči v poli: Oldřich Pliska, Sebastian Palát, Dominik Bohuslav, Matěj Gubien, David Procházka