0:1
0:0
- : -
branky (asistence): 08:09 Tomáš Barták (David Rokyta)
branky (asistence): 08:49 Martin Šimůnek (Tomáš Drašnar), 15:18 Ondřej Bendík (Michael Rudolf)

Bourbon TJ Ruzyně B - Panthers Praha E 1:2
9. Tomáš Barták - 9. Martin Šimůnek, 16. Ondřej Bendík; rozhodčí: Matěj Beneš - David Hertz; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Michal Prokopec ? - Marie Dresslerová ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:0;
36:00
35:28
Timeout Bourbon TJ Ruzyně B
33:51
V tuto chvíli se naprosto nic neděje. Pouze přehled sprinterské sestavy přes celé hřiště...
24:00
24:00
15:18
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Ondřej Bendík, asistoval Michael Rudolf (1:2).
12:00
12:00
08:49
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Martin Šimůnek, asistoval Tomáš Drašnar (1:1).
08:09
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil Tomáš Barták, asistoval David Rokyta (1:0).
03:45
Vyloučen hráč Adam Novák družstva Panthers Praha E na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Beneš a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha E: brankář: Marie Dresslerová; hráči v poli: Kryštof Kocot, Petr Benedikt, David Volek, Miloslav Mattes, Petr Nepraš