5:2
1:2
1:2
- : -
branky (asistence): 04:29 Filip Kubelka (Michal Vlasák), 05:10 Martin Švácha, 05:49 Petr Kořínek (Filip Kubelka), 07:21 Jiří Novák (Petr Kořínek), 11:35 Jiří Novák (Filip Kubelka), 28:55 Jiří Novák (Ondřej Kubelka), 32:34 Jiří Novák (Filip Kubelka)
branky (asistence): 03:47 Tomáš Táborský (Petr Kašpárek), 10:48 Tomáš Novotný (Bohuslav Novák), 19:30 Vilém Bodlák (Tomáš Novotný), 26:50 Tomáš Táborský (Adam Čížek), 41:12 Bohuslav Novák (Tomáš Novotný), 42:12 Vilém Bodlák (Tomáš Táborský)

FKÚ Ovocné Báze - Prague Tigers B 7:6
5. Filip Kubelka, 6. Martin Švácha, 6. Petr Kořínek, 8. Jiří Novák, 12. Jiří Novák, 29. Jiří Novák, 33. Jiří Novák - 4. Tomáš Táborský, 11. Tomáš Novotný, 20. Vilém Bodlák, 27. Tomáš Táborský, 42. Bohuslav Novák, 43. Vilém Bodlák; rozhodčí: Jakub Horyna - Adam Voldřich; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Procházka ? - Alexandr Ščiklin ?; po třetinách: 5:2, 1:2, 1:2;
45:00
42:12
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Vilém Bodlák, asistoval Tomáš Táborský (7:6).
41:12
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Bohuslav Novák, asistoval Tomáš Novotný (7:5).
41:00
I přes 2-minutové oslabení domácích 5 proti 3, tak hostí z tlaku nic nevytěžili.
37:55
Vyloučen hráč Filip Kubelka družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za nesportovní chování.
37:55
Vyloučen hráč Martin Švácha družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za blokování hokejky.
37:11
Vyloučen hráč Petr Kořínek družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za bránění ve hře.
36:40
Slibná přesilovková kombinace domácích. Ale branka z toho bohužel není.
36:02
Vyloučen hráč Adam Čížek družstva Prague Tigers B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:50
Pěkná kombinace domácích na jeden dotek končí skvělým zákrokem brankáře hosti.
32:34
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Filip Kubelka (7:4).
32:30
Nahrávka do běhu na domácího hráče a následná střela končí zblokovaná v rohu hřiště.
30:01
Nechme se překvapit, co si soupeři na nás připravili na poslední třetinu.
30:00
30:00
29:20
Zatím domácí ukazují menší herní převahu. Ale houževnatost vede.
28:55
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Ondřej Kubelka (6:4).
26:50
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Adam Čížek (5:4).
26:30
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Nic moc se ale na hřišti neděje.Snad jen nákopem prověřený brankář hostí vlastním obrancem.
22:14
Vyloučen hráč Adam Čížek družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání.
19:30
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Vilém Bodlák, asistoval Tomáš Novotný (5:3).
15:00
15:00
11:35
10:48
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Bohuslav Novák (4:2).
07:21
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Petr Kořínek (4:1).
05:49
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Petr Kořínek, asistoval Filip Kubelka (3:1).
05:10
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Martin Švácha bez asistence (2:1).
04:29
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Filip Kubelka, asistoval Michal Vlasák (1:1).
03:47
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Petr Kašpárek (0:1).