2:0
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 00:22 Jan Otta (Petr Blažej), 07:50 Michal Zitko (Gustav Ondrejčík), 22:39 Martin Zima (Vojtěch Máca), 35:58 Petr Blažej (Michal Zitko), 44:37 Martin Zima
branky (asistence): 22:19 Matěj Zdobinský (Ondřej Kudrnáč), 41:09 Zdeněk Bartošek (Petr Hlubuček)

TJ Sokol Královské Vinohrady C - Hlásná - DDM Praha 10 B 5:2
1. Jan Otta, 8. Michal Zitko, 23. Martin Zima, 36. Petr Blažej, 45. Martin Zima - 23. Matěj Zdobinský, 42. Zdeněk Bartošek; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Žitník ? - Ondřej Kudrnáč ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:1;
45:00
44:53
Vyloučen hráč Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za hrubost.
44:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Zima bez asistence (5:2).
42:35
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
41:09
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Zdeněk Bartošek, asistoval Petr Hlubuček (4:2).
35:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Petr Blažej, asistoval Michal Zitko (4:1).
34:44
Vyloučen hráč Jan Vašíček družstva Hlásná - DDM Praha 10 B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
22:39
Timeout Hlásná - DDM Praha 10 B
22:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Zima, asistoval Vojtěch Máca (3:1).
22:19
Branku družstva Hlásná - DDM Praha 10 B vstřelil Matěj Zdobinský, asistoval Ondřej Kudrnáč (2:1).
20:33
Vyloučen hráč Zdeněk Bartošek družstva Hlásná - DDM Praha 10 B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:11
Vyloučen hráč Matěj Zdobinský družstva Hlásná - DDM Praha 10 B na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:08
Vyloučen hráč Jan Vašíček družstva Hlásná - DDM Praha 10 B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Michal Zitko, asistoval Gustav Ondrejčík (2:0).
00:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Otta, asistoval Petr Blažej (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Hlásná - DDM Praha 10 B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Petr Žitník; hráči v poli: Marek Zelený, Michal Zitko, Jan Otta, Gustav Ondrejčík, Petr Blažej