1:0
- : -
Sokol Rudná
Sokol Rudná
branky (asistence): 13:09 Adam Pivoňka (Martin Špaček), 22:24 Lukáš Jeníček (Martin Tuček), 28:13 Adam Pivoňka (Marek Hluchý), 42:26 Martin Tuček
branky (asistence): 01:22 Vojtěch Máca (Petr Blažej), 14:33 Marek Zelený (Boleslav Kytka)

Sokol Rudná - TJ Sokol Královské Vinohrady C 4:2
14. Adam Pivoňka, 23. Lukáš Jeníček, 29. Adam Pivoňka, 43. Martin Tuček - 2. Vojtěch Máca, 15. Marek Zelený; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 6:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Petr Holý ? - Tomáš Hájek ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:0;
45:00
42:26
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Martin Tuček bez asistence (4:2).
42:11
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
38:04
Vyloučen hráč Richard Klíma družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
37:15
Vyloučen hráč Lukáš Beran družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
33:23
Vyloučen hráč Richard Filikar družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:13
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Marek Hluchý (3:2).
22:24
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Lukáš Jeníček, asistoval Martin Tuček (2:2).
17:26
Vyloučen hráč Martin Tuček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za držení.
15:18
Vyloučen hráč Jakub Vrzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Marek Zelený, asistoval Boleslav Kytka (1:2).
14:01
Vyloučen hráč Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
13:09
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Martin Špaček (1:1).
11:58
Vyloučen hráč Boleslav Kytka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
07:34
Vyloučen hráč Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za vražení zády.
01:43
Vyloučen hráč Marek Bajtoš družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Petr Blažej (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Jan Otta, Michal Zitko, Boleslav Kytka, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík