3:1
0:0
4:1
- : -
branky (asistence): 01:40 Martin Schulhauser (Marek Cihelka), 08:45 Karel Šamonil (Vítězslav Růžička), 10:51 Martin Schulhauser (Karel Šamonil), 26:33 Vítězslav Růžička (Karel Šamonil), 31:10 Vítězslav Růžička, 34:11 Marek Cihelka (Vojtěch Mrkva), 35:06 Roman Ochodek (Daniel Olšák)
branky (asistence): 01:45 Lukáš Smejkal, 26:38 Vojtěch Klímek (David Zwinger)

Z.F.K. Petrovice B - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 7:2
2. Martin Schulhauser, 9. Karel Šamonil, 11. Martin Schulhauser, 27. Vítězslav Růžička, 32. Vítězslav Růžička, 35. Marek Cihelka, 36. Roman Ochodek - 2. Lukáš Smejkal, 27. Vojtěch Klímek; rozhodčí: Aleš Onderka - Marek Warmuž; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Petr Michalík ? - Ondřej Matýsek ?; po třetinách: 3:1, 0:0, 4:1;
39:00
35:06
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Roman Ochodek, asistoval Daniel Olšák (7:2).
34:11
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Vojtěch Mrkva (6:2).
32:30
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA B
31:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička bez asistence (5:2).
26:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Vojtěch Klímek, asistoval David Zwinger (4:2).
26:33
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Karel Šamonil (4:1).
26:00
26:00
23:26
Vyloučen hráč Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hrubost.
21:21
Vyloučen hráč Vítězslav Růžička družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
18:36
Vyloučen hráč Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
13:00
13:00
10:51
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Karel Šamonil (3:1).
10:12
Vyloučen hráč Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:45
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Karel Šamonil, asistoval Vítězslav Růžička (2:1).
06:49
Vyloučen hráč David Zwinger družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za vysoká hokejka.
01:45
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Lukáš Smejkal bez asistence (1:1).
01:40
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Marek Cihelka (1:0).