1:3
3:1
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Snipers Třebíč 7:5
8. Štěpán Kostolány, 11. Martin Hybner, 18. Vojtěch Repček, 31. Jan Petlach, 45. David Hahn, 48. Karel Balnar, 57. Vojtěch Klímek - 17. Lukáš Macálka, 21. Lukáš Mátl, 23. Matěj Kuželka, 24. Ondřej Blažek, 51. Lukáš Macálka; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; diváků: 123; zásahy brankářů: Matěj Martínek 29 - Jan Bazala 29; po třetinách: 3:1, 1:3, 3:1;
60:00
Střely na branku v 3. třetině: 17:14
60:00
Komentář vedoucího týmu hostí Lukáše Macálky: Rozhodla z naší strany prospaná první třetina a to známé štěstíčko. Z naší strany je potřeba se probudit a uvědomt si, že se národní liga v 10 hráčích hrát nedá. S tímto přístupem se můžeme začít chystat na play down. Děkujeme soupeři za férové utkání a divákům za ůžasnou halloweenskou atmosféru.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Trunkáta: V dnešním utkání jsme si dokázali, že jsme florbal nezapomněli. Trochu štěstíčka v kombinaci s týmovým výkonem nám přinesla 3 body. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:00
minuta....
58:32
Kosta do poloprázdné a střela byla zblokována.
57:00
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za zdržování hry.
56:07
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Klímek, asistoval David Hahn (7:5).
53:15
Sova v oslabení, střelu vyráží Bazala.
53:09
Vyloučen hráč Štěpán Kostolány družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
50:29
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Lukáš Mátl (6:5).
50:29
Kombinace na křídlo. Macálka trefuje trojúhelník... Však víte.
49:36
Vyloučen hráč Matěj Halámek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:05
3. lajna Opavy v laufu, Hahnovu střelu vyráží Bazala rukou...
47:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Karel Balnar, asistoval Vojtěch Repček (6:4).
47:29
Kajošenkova klasika, táhlá střela z půlky zaplula k tyči, ou yeah !
46:03
Mates Martínek drží opavské naděje na zisk bodíků...
44:05
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil David Hahn bez asistence (5:4).
44:05
David HEROOOO Hahn! Samostatný únik, střela a gól!
42:34
Kostolány do prázdné branky!!!! Střela pomalá a laxně doprostřed, Bazala stačil natáhnout ruku.... Kosto, co je??? Dej si dvacet !
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: 11:14
40:00
36:28
Vyloučen hráč Martin Hybner družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za špatné střídání.
34:15
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
33:30
Přečíslení hostů. Mátlovu střelu chytá výborně Martínek.
32:20
Střela Kostoláného a Rychlého vedle.
30:23
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Petlach, asistoval Lukáš Rychlý (4:4).
30:23
Využité odložené vyloučení.využítá Petlach.
29:50
Svoboda podrazil Petlacha a rozhodčí zvedá levici.
29:10
Svobodova střela jen do polské branky.
28:04
Trunkát poslal míček na Halámka, ten na střed Hahnovi, ten prokličkoval a zakončil jen do Bazaly.
26:11
Kosta vedle jak ta jedle...
25:20
Kostolány vytírá podlahu svými zády. To chceš :D
24:43
Hosté stále při chuti, střela Blažka olízla břevno!
23:06
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Tomáš Sýkora (3:4).
23:06
Dvě akce hostů, dvě střely, dva GÓLY ... víc nevím.
22:53
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Vojtěch Janata (3:3).
20:50
Petlach z poloviny hřiště do tyčky.
20:18
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Lukáš Macálka (3:2).
20:18
Mátl v útěku. Položil si Martínka a poslal míček pod tělem do branky. Celkem podceněný začátek 2. třetiny.
17:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Štěpán Kostolány (3:1).
17:38
Rychlý vyrazil miček, Klečka ho poslal na střed Kostolálého, ten do běhu Repčekovi, no a ten trefuje bekhendem k tyči, jako haluz, že jo :)
16:20
16:20
Rychlá souhra na levé křídlo a úspěšná přesná střela Macálky k tyči.
15:45
Martínek vyráží míček rukou z prostoru spojnice branky !
14:44
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hra na zemi.
14:30
... odložené vyloučení Opavy...
12:53
Kombinace na polovině hostů. Střela Repčeka vysoko nad .
11:03
Vyloučen hráč Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
11:03
Halámek utekl soupeřům a Janata musel zatáhnout za ruční brzdu...
10:30
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Martin Hybner, asistoval Filip Kocur (2:0).
10:30
Dorážka Filipa ještě úspěšná nebyla, ale Hybnerova již jo, 2:0
10:20
Olda Sova blízko gólu...
07:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Marek Klečka (1:0).
07:31
Kostolány dostal až moc prostoru na levém mantinelu, a přesná střela k tyči znamenala gól, konečně Kosto!
06:15
Vítáme i navrátilce, hrajícího za Bé tým Opavy, Matěje Halámka. Ahoj Halooš :)
06:06
Neděla vystřelil tahem z půlky, míček končí a za mantinelem...
04:00
Rychlý vyvezl míček až k Repčekovi, ten tahem protáhl brankáře hostů, který musel zasahovat.
03:00
Vítáme na hřišti hrajícího trenéra Michala Trunkáta...
01:50
Akce 2. lajny Opavy, Hybner na dvakrát nevyzrál na Bazalu.
00:45
Klečkova klička na střed, ale míček mu utekl...
00:01
Hra nám zrovna začala a u míčku hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Josef Svoboda, Lukáš Mátl, Matěj Kuželka, Vojtěch Janata, Lukáš Macálka
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Karel Balnar, Vojtěch Repček, Lukáš Rychlý, Marek Klečka, Štěpán Kostolány