2:1
2:2
0:0
- : -
branky (asistence): 02:12 Barbora Tuhá (Karolína Válková), 09:10 Karolína Sovadinová, 24:11 Karolína Sovadinová (Natálie Blaščáková), 27:44 Karolína Sovadinová (Klára Pecháčková)
branky (asistence): 09:04 Kateřina Magnusková (Nikola Špačková), 22:19 Kateřina Magnusková (Nikola Špačková), 27:00 Ester Volná

FBC ORCA KRNOV - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 4:3
3. Barbora Tuhá, 10. Karolína Sovadinová, 25. Karolína Sovadinová, 28. Karolína Sovadinová - 10. Kateřina Magnusková, 23. Kateřina Magnusková, 28. Ester Volná; rozhodčí: Jan Duda - Jan Piško; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Kristýna Pečonková ? - Anna Klepáčová ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:0;
43:55
Vyloučen hráč Karolína Válková družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
43:09
Timeout FBC ORCA KRNOV
39:15
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
34:15
Vyloučen hráč Vendula Crhonková družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
27:44
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Karolína Sovadinová, asistoval Klára Pecháčková (4:3).
27:00
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ester Volná z trestného střílení (3:3).
24:11
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Karolína Sovadinová, asistoval Natálie Blaščáková (3:2).
22:19
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Kateřina Magnusková, asistoval Nikola Špačková (2:2).
15:00
15:00
10:57
Vyloučen hráč Markéta Libotovská družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hra bez hokejky.
09:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Karolína Sovadinová bez asistence (2:1).
09:04
03:07
Vyloučen hráč Klára Portešová družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
02:12
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Barbora Tuhá, asistoval Karolína Válková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Anna Klepáčová; hráči v poli: Klára Portešová, Nela Brantálová, Martina Koláčková, Petra Švantnerová, Ester Volná
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Kristýna Pečonková; hráči v poli: Karolína Sovadinová, Karolína Válková, Klára Pecháčková, Klára Čepová, Natálie Blaščáková