1:2
1:2
0:3
- : -
branky (asistence): 17:24 Matěj Smeták (Filip Hromádka), 36:06 Matěj Smeták (Petr Řezáč)
branky (asistence): 11:26 Adam Tesárek (Daniel Cabiš), 18:35 Tomáš Kubíček (Jakub Smrčka), 24:56 Jan Lacina (Jan Hranický), 26:00 Adam Tesárek (Martin Děček), 42:12 Jan Hranický (Jakub Smrčka), 47:18 Lukáš Svačinka (Filip Machálek), 57:16 Martin Děček (Adam Tesárek)

TJ Slovan Havířov - 1. MVIL Ostrava WOOW 2:7
18. Matěj Smeták, 37. Matěj Smeták - 12. Adam Tesárek, 19. Tomáš Kubíček, 25. Jan Lacina, 27. Adam Tesárek, 43. Jan Hranický, 48. Lukáš Svačinka, 58. Martin Děček; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 34 - Vojtěch Kořínek 54; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Svačinky Tomáše: Dnešní zápas nebyl pro diváky ani pro hráče atraktivní, protože šlo o důležité utkání. Vše jsme podřídili zisku třech bodů, to jsme splnili, takže spokojenost. Děkuji divákům, soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Labuze Jakuba: Utkání jsme začali dobře a měli jsme spoustu vyložených šancí. Bohužel však dnes jsme nedokázali tyto vyložené šance proměnit a soupeř nás začal postupně trestat. Za stavu 2:4 jsme neproměnili dva nájezdy a poté už jsme nedokázali skórovat. Děkujeme divákům a soupeři.
60:00
58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:16
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Martin Děček, asistoval Adam Tesárek (2:7).
56:13
Kořínek dnes opravdu v životní formě.
55:08
Vylegala odchází s brankou v náručí po střetu s obráncem.
52:40
Třetí trestné střílení tohoto utkání, také neproměněno.
52:39
Trestné střílení družstva 1. MVIL Ostrava WOOW neproměnil Jakub Robenek.
52:03
Fňukal si nejspíše vykloubil loket.
51:40
Kořínek si nenechá gól vstřelit jen tak.
49:45
Slovan se snaží něco vymyslet, ale zatím selhává v koncovce.
47:18
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Lukáš Svačinka, asistoval Filip Machálek (2:6).
46:35
Bohužel nálada na domácí střídačce je špatná. Létají sprostá slova.
44:44
Nálada na střídačce MVILu je neskutečná, hráči se podporují a chválí za každý dobrý zákrok či střelu.
42:13
MVIL se dostává do tříbrankového vedení. Slovan by měl zabrat.
42:12
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Jakub Smrčka (2:5).
41:25
MVIL v plném počtu.
40:01
Slovan nastupuje do 3. třetiny s výhodou přesilové hry.
39:26
V závěru druhé třetiny má domácí tým přesilovku.
39:25
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nesportovní chování.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
36:07
Smeták opět od tyče. Snižuje stav.
36:06
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Petr Řezáč (2:4).
34:00
Do hry se zapojuje i nehrající lajna domácích.
31:53
Bohužel ani druhé trestné střílení Slovan neproměnil.
31:52
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil Šimon Kuczera.
28:17
Kozelský bohužel nedokázal přelstit Kořínka
28:16
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil Michal Kozelský.
26:01
Dva rychlé góly do domácí branky.
26:00
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Martin Děček (1:4).
24:57
Ani výborný Zapletálek nedokázal vyplnit mezeru v obraně Slovanu.
24:56
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Lacina, asistoval Jan Hranický (1:3).
24:50
Hra se přesouvá ze strany na stranu.
22:38
Smetákovu střelu po zemi Kořínek se štěstím chytil nohou.
21:15
Zapletálek vychytal střelu Klimka, který byl sám před brankou.
18:59
Vyloučen hráč Filip Fňukal družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za bránění ve hře.
18:36
Crossovou nahrávku na Kubíčka neměl šanci Zapletálek chytit.
18:35
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Tomáš Kubíček, asistoval Jakub Smrčka (1:2).
17:25
Smeták naznačil kličku a backhandem nahodil na vzdálenější tyč.
17:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Filip Hromádka (1:1).
15:40
Řezáč si projel hřiště, ale při zakončení trefil Kořínka do helmy.
15:10
Kořínek tak tak chytil střelu Kozelského.
14:09
Kezua z nepřehledné situace před brankou vyváží míček.
13:47
Slovanu se zatím nedaří trefit branku.
11:27
Cabiš z rozehrávky nahodil na Tesárka, který míček probojoval mezi tělem a tyčí Zapletálka.
11:26
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Daniel Cabiš (0:1).
09:32
Řezáč na Kozelského, který okamžitě pálil. Kořínek se neskutečně přesunul a šanci zastavil.
08:45
Gregor postrčil Dombrovského.
06:10
Kuczerovi nesedla nahrávka od Hromádky, míček končí za mantinelem.
04:55
Špaček na Kozelského, který z první trefuje Kořínka.
04:12
Zapletálek vytěsnil střelu .
03:40
Kuczerova střela od mantinelu těsně netrefila branku.
00:02
Úvodní buly vybojoval MVIL a pokusil se hned vystřelit.
00:01
Vítáme Vás u 10. kola 1. ligy mezi domácím Tj Slovan Havířov a Hostujícím 1. MVIL Ostrava WOOW
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Martin Děček, Adam Tesárek, Daniel Cabiš, Michal Dombrovský, Jakub Robenek
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Filip Hromádka, Jiří Gregor, Šimon Kuczera, Georgi Kezua, Matěj Smeták