5:1
4:1
9:1
- : -
branky (asistence): 02:16 Kateřina Pisárová (Denisa Billá), 09:03 Lucia Jelínková (Iveta Hyršlová), 17:25 Iveta Hyršlová (Kateřina Kovaříková), 17:50 Dagmar Surá (Eliška Chudá), 18:06 Denisa Billá (Kateřina Pisárová), 23:23 Lucia Jelínková (Iveta Hyršlová), 26:26 Nikola Hermannová (Iveta Hyršlová), 27:00 Denisa Billá (Dominika Kubišová), 29:36 Dominika Kubišová (Denisa Billá), 40:14 Kateřina Kovaříková (Lucia Jelínková), 43:57 Nikola Hermannová (Lucia Jelínková), 45:05 Dominika Kubišová (Denisa Billá), 46:16 Kateřina Kovaříková (Lucia Jelínková), 47:30 Dominika Kubišová, 47:39 Lucia Jelínková (Kateřina Kovaříková), 49:33 Denisa Billá (Dominika Kubišová), 52:20 Jitka Procházková (Dagmar Surá), 59:15 Denisa Billá (Dominika Kubišová)
branky (asistence): 01:47 Nikola Křemenáková (Gabriela Vaníčková), 26:36 Gabriela Vaníčková (Michaela Mašková), 49:03 Helena Böhmová

Ivanti Tigers Jižní Město - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 18:3
3. Kateřina Pisárová, 10. Lucia Jelínková, 18. Iveta Hyršlová, 18. Dagmar Surá, 19. Denisa Billá, 24. Lucia Jelínková, 27. Nikola Hermannová, 28. Denisa Billá, 30. Dominika Kubišová, 41. Kateřina Kovaříková, 44. Nikola Hermannová, 46. Dominika Kubišová, 47. Kateřina Kovaříková, 48. Dominika Kubišová, 48. Lucia Jelínková, 50. Denisa Billá, 53. Jitka Procházková, 60. Denisa Billá - 2. Nikola Křemenáková, 27. Gabriela Vaníčková, 50. Helena Böhmová; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Lucie Špačková 20 - Veronika Fišerová 31, Kateřina Fialová 10; po třetinách: 5:1, 4:1, 9:1;
60:01
Vyjádření trenéra hostí Víta Procházky: Před sezonou jsme říkali, že budeme chtít být každému důstojným soupeřem. To jsme dnes nesplnili. Většinu gólů jsme dostali z dorážek, vůbec nic jsme nestíhali - ještě, že tu nejsme vlakem. Během zítřka se musíme oklepat a v neděli zabojovat o body. Děkujeme soupeři.
60:01
Vyjádření trenérky domácích Markéty Šteglové: Po vlažné první třetině přišlo lehké zlepšení ve druhé části a výkon gradoval ve třetí třetině. I tak jsme s některými momenty a situacemi nespokojeni a budeme na nich muset zapracovat.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 21, Plzeň - 8
60:00
59:59
Domácí bez problému zvládly povinnou výhru a připisují si 3 body.
59:15
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Dominika Kubišová (18:3).
59:15
A ještě jeden gól! Denisa Billá přidává 18.trefu.
57:13
Utkání se blíží závěru a vidíme více osobních soubojů než kombinací.
55:33
Plzeň přestála oslabení bez úhony.
55:10
Šance jsou, ale trefit bránu se najednou jeví jako problém.
53:33
Vyloučen hráč Nikola Staňková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
53:33
Domácí si zkusí přesilovou hru, na trestnou míří Niky Staňková.
53:10
Helena Böhmová tentokrát proti Špačkové neuspěla.
52:20
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Jitka Procházková, asistoval Dagmar Surá (17:3).
52:20
Dáša Surá střílí, Jíťa Procházková doráží, domácí slaví.
50:43
Pěkná individuální akce Míši Urbanové, ale Lucka Špačková dokázala balónek vytěsnit těsně vedle tyče.
49:33
49:33
Denisa Billá i přes prvotní zaváhání dokázala přehodit gólmanku a opět rychle odpovídá na gól Plzně.
49:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová bez asistence (15:3).
49:03
Helena Böhmová využila zaváhání v rozehrávce Tigers a dokázala doklepnout balónek do sítě.
47:39
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
47:39
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucia Jelínková, asistoval Kateřina Kovaříková (15:2).
47:39
2 rychlé branky v 9 vteřinách donutily Plzeň k vybrání oddechového času.
47:30
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová bez asistence (14:2).
46:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Lucia Jelínková (13:2).
46:16
Střídání brankáře. Nový brankář Kateřina Fialová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
46:16
Kačka Kovaříková v brejku, to nemohlo skončit jinak než další brankou v síti Plzně. To už bylo příliš na Veroniku Fišerovou a ta přepouští místo své kolegyni.
45:05
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Denisa Billá (12:2).
45:05
Ukázková zadovka v podání Deny Billé, která našla zcela osamocenou Dominiku Kubišovou a ta už nemohla minout.
44:44
Mohutné sólo přes celé hřiště v podání Adély Polívkové, ale střela byla na poslední chvíli zblokována.
43:57
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Lucia Jelínková (11:2).
43:57
Niky Hermannová ze středu neomylně našla skulinku u tyče.
43:02
Domácí opět aktivnějším týmem, ale některé akce začínají překombinovávat.
40:14
40:14
A máme tu desítku! Kačka Kovaříková se v takovéto pozici nemýlí, ale velkou zásluhu na gólu má celá lajna, která jí skvělou kombinací tuto pozici připravila.
40:01
Poslední dvacetiminutovka právě odstartovala.
40:00
Střela do tyčky hráč Adéla Polívková družstva Ivanti Tigers Jižní Město .
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tigers - 17, Plzeň - 9
40:00
39:59
Druhá třetina nabídla o jeden gól méně než ta první, ale rozložení sil zůstalo zcela stejné.
37:02
A máme tu první oběť utkání, spodní část hole se nachází zhruba 5 metrů od vršku, který zůstal v rukou Ivet Hyršlové a to není zcela v pořádku.
35:38
Teď se tu pálí šance ve velkém, tentokrát nezacílila přesně Kačka Pisárová.
34:13
Velká šance v podání Michaely Maškové, ale netrefila prostor tří tyčí.
33:36
Lucia Jelínková orazítkovala tyčku!
32:35
Série zákroků Lucky Špačkové, tentokrát dokázala zastavit Plzeňský brejk.
31:21
Pěkná kombinace a střela Adély Polívkové na rugbyové "H".
29:36
29:36
Tentokrát už klička Dominice Kubišové vyšla a přidává devátou branku.
27:00
27:00
Rychlá odpověď domácích, Denisa Billá nadvakrát propálila Fišerovou.
26:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Michaela Mašková (7:2).
26:36
Velká chyba v rozehrávce a Gabriela Vaníčková v brejku nekompromisně trestá.
26:26
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Iveta Hyršlová (7:1).
24:35
Karolína Vostracká pálí, ale Špačková se nenechala zaskočit.
23:23
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucia Jelínková, asistoval Iveta Hyršlová (6:1).
23:23
Ale nakonec tento zámek končí brankou, úspěšnou střelkyni Lucia Jelínková.
23:00
Velký tlak domácí první lajny, Fišerová sbírá zákroky.
21:30
Dominika Kubišová sama před gólmankou, ale nezvládla kličku.
21:19
Přesilovka hostí je u konce a žádné ohrožení brány jsme neviděli.
20:01
Druhá třetina začala opět vítězným buly domácího týmu.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 21, Plzeň - 6
20:00
19:59
Závěr třetiny a gólová smršť v podání domácích staví Plzeň do nezáviděníhodné situace.
19:19
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
19:19
Nikola Hermannová se projevila jako správný severský dřevorubec a jde si po zásluze odpočinout.
18:06
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Kateřina Pisárová (5:1).
18:06
Zřejmě zlomových 41 vteřin utkání. Denisa Billá kompletuje "bůra" a dodává domácím klid.
17:50
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Eliška Chudá (4:1).
17:50
Brejk Elišky Chudé skončil smolně na tyči, ale Dáša Surá už neměla problém dorazit.
17:25
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Kateřina Kovaříková (3:1).
17:25
Nepřílíš pohledná branka. Po souboji na brankovišti se balónek odrazil před volnou Ivet Hyršlovou a ta už neměla problém uklidit kulatý nesmysl do sítě.
15:02
Neuspořádaná pasáž bez zakončení.
11:58
Dáša Surá inkasovala v souboji úder hokejkou do hlavy, rozhodčí střet posoudil jako nezaviněný.
11:30
Další šance, tentokrát pro Kovaříkovou, ale Plzeň odolává.
09:59
Denisa Billá trestuhodně promáchla před prázdnou bránou.
09:18
Opět výborná Fišerová proti pokusu Řezáčové.
09:03
09:03
Domácí se ujímají vedení po spolupráci dvou velezkušených hráček.
08:56
Fišerová velmi pěkně vytrčila ruku proti pokusu Jelínkové.
06:23
Dalekonosný pokus Adély Polívkové, Fišerová se štěstím vyráží.
05:28
Niky Hermannová prozkoušela hostující gólmanku, ale ta byla pozorná.
04:40
Utkání se hraje bez větších přerušení a čas utíká velmi rychle.
02:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Pisárová, asistoval Denisa Billá (1:1).
02:16
Kačka Pisárová ovšem vzápětí vyrovnává a i pro ní se jedná o premérový bod této sezóny!
01:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Nikola Křemenáková, asistoval Gabriela Vaníčková (0:1).
01:47
První náznak šance Plzně a hned tu máme gól! Nikola Křemenáková se prosazuje proti týmu ve kterém se naučila tomuto sportu a zaznamenává svůj první bod v sezóně.
01:00
V první minutě měly domácí hráčky jasně navrch, ale nedokázaly toho využít.
00:00
Střela do tyčky hráč Eliška Chudá družstva Ivanti Tigers Jižní Město .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Barbora Krňoulová, Karolína Vostracká, Ivana Drugdová, Nikola Staňková, Anna Alexandra Suková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Nikola Hermannová, Vendula Beránková, Iveta Hyršlová, Kateřina Kovaříková, Lucia Jelínková
00:00
Vítejte u online přenosu z 8.kola Extraligy žen. Domácí Tigers hostí Slavii Plzeň a jsou v tomto utkání jasnými favority, ale Plzeň se bude snažit navázat na svou první výhru.