2:1
1:1
1:2
1:0
branky (asistence): 09:11 Michal Házy (Martin Veverka), 16:47 Rostislav Riger (Adam Bouška), 35:23 David Novák, 59:31 Lukáš Vrtěl (David Medek), 62:26 Václav Černoch (Adam Bouška)
branky (asistence): 15:09 Filip Kristek (Pavel Barabáš), 36:24 Filip Kristek (Jakub Štůsek), 45:52 Petr Krhut (Jakub Kostelecký), 50:25 Stanislav Barabáš (Vladislav Kittel)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 1. FBK Rožnov p/R 5:4p
10. Michal Házy, 17. Rostislav Riger, 36. David Novák, 60. Lukáš Vrtěl, 63. Václav Černoch - 16. Filip Kristek, 37. Filip Kristek, 46. Petr Krhut, 51. Stanislav Barabáš; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Daniel Chrást 17 - Petr Holčík 35; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:2, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: Gullivers 2:1 Rožnov.
65:00
Střely celkem: Gullivers 38:21 Rožnov.
65:00
Komentář kapitána hostí (P. Barabáš):"Zápas jsme si prohráli v prvních dvou třetinách, kdy se nám nechtělo běhat a bránit. Bod samozřejmě bereme, ale máme na víc. Konečné dělení bodů je asi spravedlivé za předvedené výkony. Děkuji soupeři za férovou hru."
65:00
Nejlepší hráč domácích: David Novák Nejlepší hráč hostů: Filip Kristek
65:00
Komentář trenéra domácích (J. Bořecký) 1/2: "Viděli jsme souboj dravé mládí vs. obrovská zkušenost. První dvě třetiny jsme tahali za delší konec, ale gólově to bylo stále vyrovnané. Nepodařila se nám první polovina poslední třetiny, kdy jsme mohli rozhodnout, misto toho jsme nechali soupeře zápas překlopit na svoji stranu. Naštěstí se z toho kluci nepoložili, dokázali soupeře zatlačit a při hře v šesti vyrovnat.
65:00
Komentář trenéra domácích (J. Bořecký) 2/2: Prodloužení mohlo dopadnout jakkoli a bod navíc nakonec bereme my. Děkuji soupeři za férové utkání a také rozhodčím."
62:26
62:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Adam Bouška (5:4).
60:58
Brejk hostů, zvonila tyč.
60:33
Gulls začínají na míčku a nepůjčují ho soupeři.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Gullivers 16:4 Rožnov.
60:00
59:32
Vrtěl vyrovnává a posílá zápas do prodloužení.
59:31
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval David Medek (4:4).
59:10
Černoch už se radoval, míček však skončil na tyčce.
58:33
Domácí se snaží o vyrovnání.
58:02
Holčík fantasticky chytá střelu Černocha.
57:31
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:05
Házy úplně volný na středu, ale střílí pouze doprostřed brány.
54:56
Černoch natřikrát zkoušel překonat Holčíka, bohužel pro Gulls bez úspěchu.
53:40
Nechtěl bych být zdravotníkem na tomto zápase, hosté hrají na hraně pravidel.
51:35
Gulls několik šancí v krátkém časovém intervalu. Bez výsledku.
50:26
Pohledná akce hostů, kterou zakončoval S. Barabáš za bezmocného Chrásta do prázdné brány.
50:25
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Stanislav Barabáš, asistoval Vladislav Kittel (3:4).
49:38
Chrást vytlačil střelu Viktoříka, sice jen očima, ale vytlačil, až za mantinel.
49:11
Vyloučen hráč Michal Házy družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
48:37
Hosté mají výhodu po faulu Házyho.
48:18
Štůsek zahodil gólovku a odmítl posunout hosty do vedení.
47:14
Hosté přitvrdili, odnesli to Bílek s Bouškou.
45:52
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Jakub Kostelecký (3:3).
42:26
Bohužel pro domácí teď Riger nedostatečně koncentrovaný v ten nejdůležitější moment. Stav se nemění.
41:06
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil Václav Černoch.
41:05
Veverka byl sám před bránou, ale soupeř ho zezadu svalil na zem. Následuje trestné střílení.
40:19
Pěkná střela hostí od mantinelu. Chrást ji vytáhl rukou.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Gullivers 9:10 Rožnov
40:00
39:58
Černoch se zlobí na rozhodčího, který nepíská tak, jak by se mu líbilo. Dvořák (dnes časoměřič) ovšem utnul hádku sirénou.
38:57
Vrtěl napravil svoji chybu a obral soupeře o míček.
37:15
Gulls jsou zataženější a nechávají soupeře tvořit hru.
36:24
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Filip Kristek, asistoval Jakub Štůsek (3:2).
35:24
Novák se v první lajně nemusel dlouho zabydlovat a přidává první letošní gól.
35:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák bez asistence (3:1).
34:25
Po delší době hosté na míčku a hned další nebezpečná situace. Chrást drží akcie svého týmu nahoře.
33:06
Domácí mají teď víc ze hry a tlačí hosty. Gól je ve vzduchu.
31:56
Vrtěl se prezentoval další nebezpečnou střelou z půlky.
31:30
Únik 2 na 1, Házy sám zakončuje, Holčíka prostřelil mezi nohama, ale míček se až za brankovou čáru nedostal
29:50
Pěkná kombinace po ose Šmíd-Novák-Černoch. Ale bez gólového ohodnocení.
27:55
Havlíček zastoupil Chrásta a chytil střelu svým břichem. Ten kluk se minul povoláním.
26:49
Rožnov se kostrbatě dostal až do pásma a drží domácí pod zámkem.
25:05
Černoch poslal vzdušný balón přes celé hřiště na Nováka, adresát ale míček nedokázal přesně trefit. Holčík si bere míček pro sebe.
23:06
Novák odmítl vynaložit sílu na zastavení a zastavil se až o stolek pořadatelů.
21:44
Havlíček poslal nepřesnou nahrávku na Nechvátala a míček musel chytat až Chrást, naštěstí, pro prvního jmenovaného, byl Chrást v pozoru.
20:35
Chrást čaroval ve svém brankovišti, celkem 4x, a drží domácí ve vedení.
19:04
Novák odmítl nabídku na gól od Černocha a netrefuje prázdné místo v bráně.
18:00
Havlíček ukázal svá kouzla a umotal tři protihráče, jako zamlada.
16:48
Riger napoprvé trefuje jen tyčku, napodruhé už se nemýlí.
16:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Rostislav Riger, asistoval Adam Bouška (2:1).
15:10
Líbivá akce hostů končí gólem. Kristek nikým nehlídán na středu zakončuje přesně nad nohu Chrásta.
15:09
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Filip Kristek, asistoval Pavel Barabáš (1:1).
13:47
Medek odstavil tělem protihráče a vybojoval tak míček pro svůj tým.
12:05
Veverka se doslova umotal ve svých vlastních kličkách a spadl na mantinel.
11:00
Hosté na míčku, s trpělivou rozehrávkou, domácí moc nenapadají.
09:12
T. Dvořák skvěle vystihl rozehrávku hostů a založil akci na jejímž konci dával Házy gól do prázdné brány.
09:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Martin Veverka (1:0).
07:55
Novák bourá co může, teď to byly mantinely za bránou. Snad budou ty mantinely v pořádku.
06:45
Tomáš Dvořák pěkně tečoval, Holčík opět kryje.
05:48
04:32
Vrtěl vyslal na bránu svoji jedovatou střelu, dnes jistě ne poslední. Holčík chytá.
03:30
00:35
V první lajně se dnes představuje David Novák, jako náhrada domácího kapitána, který je na delší dobu mimo hru, ze zdravotních důvodů.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Pavel Barabáš, Pavel Žitník, Stanislav Barabáš, Josef Viktořík, Petr Krhut
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Michal Šmíd, Adam Bouška, David Novák, Rostislav Riger, Václav Černoch
00:00
Dobrý den z haly VUT, domácí Gulliveři dnes hostí tým z Rožnova. I když zápas ještě nezačal, na hřišti už se dějí věci. Domácí fotí týmové fotografie, třeba bude i kalendář.