2:0
3:1
- : -

Snipers Třebíč - 1. FBK Rožnov p/R 7:3
6. Tomáš Pešek, 9. Tomáš Pešek, 23. Georgios Tzimas, 29. Lukáš Vlach, 55. Lukáš Štveráček, 59. Tomáš Pešek, 59. Lukáš Macálka - 13. Josef Viktořík, 20. Jakub Kostelecký, 58. Petr Burýšek; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 7:3 + Patrik Hegar 5; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Petr Brestovský 8, Jan Bazala 5 - Petr Holčík 15, Jiří Škrobák 3; po třetinách: 2:2, 2:0, 3:1;
60:00
59:59
Komentář asistenta trenéra hostí Barabáše Stanislava: "Domácí přehráli naší juniorskou lajnu a ujali se rychlého vedení 2:0. Zbytek hokejového utkání skončil asi 7:3, zraněním domácího brankáře a zlomením 2 hostujících hokejek a hromadou vyloučení. Neustáli jsme v hlavách bojovný výkon soupeře."
59:59
Komentář trenéra domácích Michala Pazderníka: "Viděli jsme velmi bojovné utkání, které místy připomínalo hokejové klání. Každopádně jsme se s tím dokázali vypořádat a po dlouhé době jsme udělali minimum chyb a konečně jsem zvítězili."
59:59
Konec utkání, poměr střel 6:4
59:45
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
58:46
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka bez asistence (7:3).
58:07
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Lukáš Štveráček (6:3).
57:52
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Jakub Kostelecký (5:3).
54:44
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Štveráček, asistoval Tomáš Pešek (5:2).
53:28
Trestné střílení družstva 1. FBK Rožnov p/R neproměnil Josef Viktořík.
53:28
Hosté jedou trestné střílení. Brankář domácích se nenechal vyvédst z míry, a střelu chytil.
52:00
Následovala rozehávka domácích za bránou hostů, míček jim soupeř sebral, a pokusil se běžet po mantinelech. Přihrávku do středu mu zblokovali Snipers.
50:00
Domácí nebojácně zaklekávají do střel hostů, a teď se Lukáš Mátl šel do breaku, brankář hostů opět vychytal.
48:00
Hra se uklidnila, avšak brankář domácích nadskočil, aby chytil míček.
46:40
Snipers se drží na polovině soupeře, přihrávají si a zkoušejí vystřelit.
45:59
Tvrdý zákrok ze strany hostů na Lukáše Macálka, který tvrdě dopadl na zem. Faul to však nebyl.
45:00
Standardní rozehrávka hostů v rohu domácích, střelu však zblokoval Josef Svoboda, poté následoval výhoz, ten zase zpracoval obránce hostujících a šel do breaku.
44:30
Brankář hostů také předvádí krásný výkon.
44:00
Obránci hostů nahodili míček, ten ale zpracoval hráč domácích a běžel sám na bránu, bohužel však branku netrefil.
43:00
Oproti tomu domácí, ti hrají opatrně, drží se na své polovině, a nepokoušejí se o výběhy.
41:00
Je vidět že hráči hostujícího družstva hrají agresivněji aby dorovnali dvou-brankový rozdíl.
40:00
40:00
39:59
Skončila 2.třetina, poměr střel 8:5
38:00
Domácí hrají v plném počtu, hrají ostražitě, kontrolují si míček, a nevybíhají dopředu.
36:30
Brankář domácích předvedl pohotový zákrok po rozehrávce hostů.
36:26
Vyloučen hráč Jan Homolka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
36:00
Hosté hrají v plném počtu, po rozehrávce za bránu oponenta však ztratili míček, a domácí šli do breaku.
35:00
Hosté vystřelují míčky od branky pryč, aby získali čas než budou hrát v plném počtu.
33:10
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
32:30
Mezi týmy je jisté napětí, kvůli malé hádce dvou hráčů.
30:49
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Bazala družstva Snipers Třebíč
30:49
Vyloučen hráč Filip Kristek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
30:49
Vyloučen hráč Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
29:00
Lukáš Vlach předvedl krásnou kličku, vyhnul se tak jednoumu obránci, a vystřelil do leveho vorního rohu a skoroval tak na 4:2
28:53
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Josef Svoboda (4:2).
27:00
Domácí hrají defenzivně, ale pokusili se už o 2 breaky.
25:29
Vyloučen hráč Georgios Tzimas družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
25:00
Georgios Tzimas právě zblokoval těžkou střelu, mířící na branku domácích.
23:00
Snipers teď kladou větší důraz v útoku, a už jednou se jim to vyplatilo.
22:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Georgios Tzimas, asistoval Tomáš Pešek (3:2).
22:00
Oba týmy si dřží odstup, a FBK Rožnov si hlídají míček na své půlce.
20:00
20:00
19:59
Skončila 1.třetina, v poměru střel domácích ku hostům 9:7
19:47
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Kostelecký, asistoval Petr Burýšek (2:2).
19:00
Hosté teď vyhazjuí míček pryč od brány.
18:12
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání.
18:00
Domácím zbývá ještě 1 minuta přesilové hry.
17:00
Hra se zrychlila, Snipers se dostávají více k míčku, a také více střílejí
15:00
Hosté se dostali do breaku, ale šanci opět neproměnili.
14:07
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 5 minut za sekání.
13:33
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za špatné střídání.
12:46
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Filip Kristek (2:1).
12:00
Kvůli oslabení se domácí drží v obraně.
12:00
Snipers hrají ve třech, i přes to hrají důkladně, a obraně věnují 110%
11:59
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
11:00
Vyloučen hráč Josef Svoboda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
11:00
Hra se celkem uklidnila, a hosté opět vedou v držení míčku.
09:00
Tomáš Pešek se opět předvedl, po té co dostal přihrávku před bránu, míček doklepnul do brány.
08:23
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Josef Svoboda (2:0).
07:30
Tomáš Sýkora z domácího družstva zkusil stejnou taktiku jako jeho spoluhráč, ale bohužel branku netrefil.
06:30
Hosté mají více střel, bohužel jen pár z nich trefí branku.
05:19
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Jan Homolka (1:0).
05:19
Tomáš Pešek se vymotal od mantinelu, a z půlky hřiště vstřelil gól pod levou ruku golmana.
04:00
Míčku se zmocnili domácí, pokusili se posunout se dopředu, o míček ale přišli, a nyní jej mají opět hosté, kteří hrají spíše defenzivně.
02:30
Nyní se hosté dostali do tlaku, a v útočném postavení již 2x vystřelili. Brankář domácích měl však vše pod kontrolou.
02:00
Hosté se snaží hrát opatrně a neztrácet míček. Zatím se pouze jednou uvolnili do breaku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Jakub Kostelecký, Petr Burýšek, Filip Kristek, Pavel Žitník, Josef Viktořík
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Mátl, Josef Svoboda, Jaroslav Dlabač, Vojtěch Janata, Lukáš Macálka
00:00
Vážení diváci, vítám vás u dnešního utkání 10.kola Národní ligy-východ. Přeji příjemnou zábavu.