1:6
5:3
- : -

FbK TJ Svitavy - 1. FBK Rožnov p/R 8:10
5. David Říha, 13. Ondřej Pakosta, 22. Vladislav Richter, 50. Jan Kulhavý, 53. Vladislav Richter, 54. Josef Prudil, 56. Lukáš Musil, 57. Vladislav Richter - 4. Vladislav Kittel, 24. Josef Viktořík, 28. Patrik Hegar, 31. Josef Viktořík, 36. Jakub Štůsek, 37. Josef Viktořík, 38. Vladislav Chmelař, 49. Josef Viktořík, 55. Vladislav Kittel, 60. Patrik Hegar; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Filip Lamař 21, Adam Pavlát 7 - Petr Holčík 29; po třetinách: 2:1, 1:6, 5:3;
60:00
Střely po třetí třetině: 19:9 pro domácí
60:00
A končí nám velice zajímavé utkání. Domácí předvedli ovšem úctyhodný výkon ve třetí třetině, k vítězství jim chybělo málo.
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů Pavla Barabáše: Prvních 50 minut to byl od nás poctivý výkon a dovolil bych si tvrdit že i takticky vyzrálý. Posledních deset minut jsme naopak zase hráli jako mladší žáci, kteří čekají kolik jim soupeři nasypou. Samozřejmě je nutné vyzvednout výkon Pepy Viktoříka, který svým střeleckým umem nás dotáhl do vítězství. Děkuju klukům za prvních padesát minut, soupeřům za utkání a divákům za skvělou atmosféru.
60:00
Komentář trenéra domácích Luboše Kocourka: Po první vydařené třetině jsme úplně odevzdaly druhou třetinu a ve třetí jsme už nestačili zápas zvrátit. Děkujeme soupeřům a naším divákům za dramatické utkání.
60:00
59:18
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar bez asistence (8:10).
57:50
Richter "sundal" jednoho ze soupeřů a ihned poté se dohaduje, i to umí svitavská rychlonožka
57:00
Prudil má dnes opravdu smůlu, nyní bekhendem dorážel v předbrankovém prostoru, opět nic
56:26
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vladislav Richter bez asistence (8:9).
56:26
Richter kompletuje hattrick a už je to jenom o gól! Opět svým senzačním bekhendem, já tě při rozcvičce viděl, jak jsi to tam ladil, Vláďo.
55:00
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Musil, asistoval Vladislav Richter (7:9).
55:00
No to je ale divočina, Svitavy opět snižují a utkání se vyhrocuje
54:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Pavel Žitník (6:9).
54:40
Nedáš dostaneš jako z učebnice, Blaha nechtěně před brankou chytil střelu Šincla, protiútok a Kittel prostřeluje Pavláta
53:52
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Vladislav Richter (6:8).
53:52
No tak to pozor, rožnovští hráči se ještě můžou obávat nejhoršího, do konce utkání totiž zbývá poměrně dost času a Prudil právě vstřelil branku! Hokejovým způsobem sklepl mezi nohy brankáře střelu Richtera.
53:00
Pakosta leží po zásahu na zemi, snad bude v pořádku a zapojí se ještě do boje
52:51
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
52:51
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vladislav Richter bez asistence (5:8).
52:51
Richter svým klasickým bekhendem zvedl diváky ze sedadel! Po úniku právě zakončil tímto méně vídaným způsobem a je to již 5:8
51:50
Říha skvěle našel Prudila na středu hřiště, avšak svitavskému kapitánovi se zamotaly nohy
50:30
Domácí teď dobře zamkli soupeře na své polovině a Pakosta střílí z první, Holčík však na správném místě.
49:14
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jan Kulhavý, asistoval Vladislav Richter (4:8).
49:14
Kulhavý byl jako obránce dostatečně blízko a hned po převzetí vypálil přesnou střelu, která snižuje
48:20
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Patrik Hegar (3:8).
48:20
A je tu další gól z hole rožnovského kanonýra. Hegar ho pohodlně našel zpoza branky, střelec nalezen úplně sám před brankou
48:10
Neuznaná branka hostů. Z neznámých důvodů, bohužel.
48:00
Domácí i přes nechvalný dosavadní výsledek bojují a snaží se vstřelit branku
47:30
Nyní to na palubovce jiskří, hra se přelévá ze strany na stranu
46:40
Pěkná svitavská akce! Říha od mantinelu na střed na Prudila ,ten si to fantasticky stáhl a poté ihned vypálil, ale do těla brankáře hostů.
46:00
Lukáš Zach jako by mě slyšel se teď ocitl v dobré příležitosti, chybělo mu možná trošku štěstí.
44:00
Pavlát chytá střelu z půlky, přitom byl seknut do těla
42:20
Barabáš dorážel bekhendem před brankou a Pavlát si připisuje obdivuhodný zákok
41:50
Lukáši Zachovi se dnes příliš nedaří, nyní ztratil míček u mantinelu. Na to nejsou svitavští fanoušci příliš zvyklí.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Pavlát družstva FbK TJ Svitavy
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 9:15 pro hosty
40:00
Do druhé třetiny nastupovali domácí s pohodovým dvoubrankovým vedením, avšak nepředváděli vůbec dobrý výkon a Rožnov nejdříve otočil skóre a poté během skoro jedné minuty nastřílel tři branky a Svitavy se ocitly v nepříjemné situaci. Do třetí třetiny se musejí zlepšit jestli ještě chtějí myslet na bodový zisk
40:00
Hlavním aspektem rožnovského vzestupu zla v druhé třetině byl zmiňovaný Josef Viktořík, jenž zkompletoval hattrick a přidal asistenci.
40:00
39:50
Lamař musí ještě dvakrát zasahovat
39:30
A Rožnov dokončí tuto úspěšnou třetinu s míčkem na čepelích
38:30
Stůsek chtěl přidat další branku, mířil sám na Lamaře, ovšem Musil ho úspěšně atakoval a nakonec zblokoval střelu útočníka hostí.
37:09
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Chmelař, asistoval Pavel Žitník (3:7).
37:09
To je mašinérie! Střela Žitníka a trošku šťastná dorážka a Svitavy se najednou topí v chybách
36:35
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Burýšek (3:6).
36:35
Viktořík zaseknul na polovině hřiště u mantinelu, udělal dva kroky a vypálil na ruku Lamařovi, ten však nic neviděl, domácí jsou na kolenou
35:51
No jéje, střela do masky Lamaře a úspěšná dorážka znamená další branku hostů.
35:50
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Petr Červený (3:5).
33:20
Tomáš Zach přímo před naším pořadatelským stolkem provedl klasický pravotočivý vrut do bekhendu
32:20
Blaha, Zach a nahrávka na Šincla, bohužel pro domácí brankář na svém místě.
31:00
Standardní situace v předbrankovém prostoru hostů. Richter s Říhou si to dobře sehráli, jenže střelec David se z toho nějak vylekal a nakonec nevypálil
30:36
30:36
Ne marně jsem na tohoto hráče upozorňoval. Viktořík se po převzetí přihrávky rychle vytočil a neuvěřitelně to vymetl. Rožnov otáčí skóre.
30:00
Rožnov čeká na chybu domácích
27:44
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Josef Viktořík (3:3).
27:44
A je vyrovnáno! Protiútok hostů dva na jednoho, Viktořík skvěle našel přes obránce Hegara a Rožnov se raduje.
27:00
Šincl špatně rozehrál a Lamař za něj musel provést akrobatický skok.
26:30
Situace tři na dva, Prudil dobře rozehrál na Pakostu ten však už nenašel Řihu do prázdné branky.
23:26
23:26
Hosté po obdržené brance zvýšili útočné snažení a hned střela Viktoříka znamená snížení. To byl nechtěný rým.
21:58
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vladislav Richter, asistoval Lukáš Musil (3:1).
21:58
A přece jenom to přišlo! Jediná povedená střela na branku a je tu dvougólové vedení. Richter přešel přes osu a z otočky vypálil nad nohu Holčíkovi, který nemohl dosáhnout.
20:00
Sledovali jsme vyrovnanou první třetinu, v první polovině se mi však hosté zdáli aktivnější, avšak branka Pakosty, jenž poslala domácí do vedení, Hydry značně nastartovala. Do druhé třetiny budou domácí vstupovat v početní výhodě, podaří se jim ji využít?
20:00
19:59
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za vražení zády.
19:00
Pakostova další sympatická střela
18:20
Váha nerozhodla, pěkný florbalový souboj rameno na rameno v rohu, Kulhavý odstraněn soupeřem od míčku.
18:00
Svitavy se dobře uhnízdily na polovině soupeře. Říha pálil a jeho kolega Prudil ještě dorážel
17:00
Teď se panečku děly věci. Beneš čaroval uprostřed hřiště až se do toho sám zamotal, míček získali soupeři a jejich střela se záhadně odrazila nejdříve od kalhot Lamaře a poté od břevna. Není to gól.
16:00
Svitavský přespolní fantom Jiří Šincl teď po skvěle rozehrané akci střílí z otočky a chybělo opravdu málo!
15:00
Říha se zapomněl v útoku a to nakonec málem přineslo ovoce, odražený míček z bloku a svitavský střelec si to šinul na branku, ovšem Holčík zasahuje
13:50
Brýdl byl v dobré pozici, ale trefil přímo soupeře do florbalky
13:00
Burýšek vypálil nebezpečnou přízemní střelu z půlky.
12:05
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Lukáš Musil (2:1).
12:05
Svitavy teď dlouho ani nevypálily na branku hostů, avšak z ničeho nic se zjevil Pakosta a trefuje pravý horní roh. Domácí jsou ve vedení