2:4
0:1
- : -

1. FBK Rožnov p/R - TROOPERS Orel Telnice 3:7
18. Pavel Barabáš, 31. Josef Viktořík, 35. Stanislav Barabáš - 9. Vít Mlejnek, 13. Rudolf Večeřa, 21. Daniel Budík, 25. Roman Houbal, 32. Jan Daler, 36. Tomáš Suchomel, 58. Daniel Budík; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Petr Holčík 18 - Rudolf Turiak 14; po třetinách: 1:2, 2:4, 0:1;
60:00
Stely po třetí třetině: Telnice 9, Rožnov 6. Celkové střely utkání: Telnice 24, Rožnov 17.
60:00
Komentář vedoucího hostů Petra Jeskiho: "Relativně vyrovnané utkání, které se nám podařilo zvládnout a oplatit domácím prohru z prvního setkání. Jsem velmi rád, že jsme vydrželi celé utkání na tři kompletní pětky, a že jsme dali víc gólů než soupeř. Děkujeme soupeři."
60:00
Komentář Pavla Barabáše, kapitána domácích: "Soupeř prokázal své zkušenosti, díky kterým zaslouženě vyhrál. Nás dlouhou dobu držel ve hře skvěle chytající brankář. Rozhodujícím faktorem stejně jako v minulém utkání byly proměněné přesilové hry soupeře. Děkuji soupeřům za férovou hru a divákům za podporu."
60:00
57:52
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Petr Kadlec (3:7).
57:43
P. Barabáš skvěle zastoupil golmana a chytil podle pravidel nebezpečnou střelu Telnice.
56:08
Turiak vytáhl fantastický zákrok díky rychlému přesunu a vychytal tak Hegarovu nebezpečnou střelu.
55:40
Rožnov drží hosty pod velkým tlakem 6 na 4.
55:10
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
55:10
Vyloučen hráč Roman Houbal družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za sekání.
54:15
Odložená výhoda pro Rožnov, Holčík vybíhá z brány.
53:02
Kittelova jedovatá střela bekhendem.
49:26
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:15
Holčík si skvěle vyjel proti samostatnému úniku hostů a dokázal tak výborně zakročit.
48:37
Kubalova střela těsně přeletěla branku domácích.
47:38
Hosté drží Rožnov pod tlakem.
45:53
Hra se přelévá ze strany na stranu.
43:11
Holčík dobrým zákrokem vychytal tvrdou střelu Telnice z velké vzdálenosti.
42:18
Rožnov napadá velmi aktivně Telnickou rozehrávku.
40:01
Zahajovací buli třetí třetiny do třetice vyhrává tým Telnice.
40:00
40:00
Ve druhé třetině byl opět střelecky aktivnější tým Telnice, tentokrát poměrem 7:4.
40:00
38:11
Vyloučen hráč Daniel Hruška družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
35:26
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Tomáš Suchomel, asistoval Jan Daler (3:6).
35:26
Daler dokázal přesně přihrát na fantastickou střelu Suchomela, která skončila v horním růžku Holčíkovy brány.
34:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Stanislav Barabáš, asistoval Josef Viktořík (3:5).
34:40
Viktořík svoji prudkou přihrávkou rychle přenesl hru na druhou stranu - na připraveného S. Barabáše, který dokázal přesně vystřelit do odkryté brány.
33:49
Červený vyzkoušel nečekanou střelou pozornost Turiaka, ten si s ní však dokázal poradit.
31:18
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jan Daler, asistoval Petr Jeski (2:5).
31:18
Daler zůstal osamělý před domácí bránou a situaci dokázal využít.
30:45
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
30:23
Vyostřené spory před brankou domácích skončili drobnou pošťuchovanou, kterou však rozhodčí dokázali pohotově uklidnit.
30:04
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Vladislav Chmelař (2:4).
30:04
Chmelař připravil dobrou pozici pro Viktoříka, který dokázal pohotově zakončit.
28:36
Domácí se snaží hrát co nejvíce na své útočné polovině.
26:55
Holčík si fantasticky poradil se střelou hostů.
26:20
Rožnov pozvolna rozehrává.
24:18
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Roman Houbal, asistoval Jakub Gregor (1:4).
24:18
Houbal dostal hodně prostoru před Rožnovskou bránou a situace dokázal využít.
20:34
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Tomáš Suchomel (1:3).
20:34
Budík dostal přesnou Suchomelovu přihrávku před Rožnovskou branku a dokázal nekompromisně zakončit dříve, než s tím mohl Holčík cokoliv udělat.
20:21
Rožnov vytahuje od začátku své napadání velmi vysoko.
20:01
Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrává opět tým Telnice.
20:00
20:00
V první třetině byla těsně střelecky aktivnější Telnice poměrem 8:7.
20:00
17:16
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš, asistoval Josef Viktořík (1:2).
17:16
Viktoříkovu prudkou střelu dokázal Turiak pouze vyrazit a s tím už si poradil číhající P. Barabáš.
13:35
Domácí se snaží něco udělat s dosavadním vývojem utkání, ale jejich střely netrefují bránu Telnice.
12:55
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Jan Daler (0:2).
12:55
Hosté se přihrávkou Dalera dostali až před Rožnovskou bránu a se střelou Večeři z bezprostřední vzdálenosti nemohl Holčík nic dělat.
11:24
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:05
Hegarova stečovaná střela netrefila branku hostů.
09:35
Holčík vychytal nebezpečnou střelu konečky prstů.
08:01
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Vít Mlejnek, asistoval Petr Ondráček (0:1).
08:01
Mlejnkovo nahození před bránu domácích skončilo po několika odrazech v síti.
06:49
Hruškova záludná střela z dobrého úhlu netrefila Rožnovskou bránu.
04:15
Střídají se nebezpečné a rychlé akce na obou stranách.
03:10
Nebezpečný pokus na Rožnovskou bránu zlikvidoval s chladnou hlavou Holčík.
02:15
Na druhé straně naopak zkusil své štěstí Kubala, ale Holčík byl také pozorný.
01:20
Žniva otestoval Turiaka v bráně Telnice, ale ten byl pozorný.
00:40
Rožnov hraje na útočné aktivně na útočné polovině.
00:01
Úvodní buli vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Orel Telnice: brankář: Rudolf Turiak; hráči v poli: Petr Jeski, Tomáš Suchomel, Daniel Budík, Petr Kadlec, Jan Daler
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Pavel Žitník, Stanislav Barabáš, Patrik Hegar, Pavel Barabáš, Josef Viktořík