1:0
1:3
- : -

FBK Spartak Hluk - 1. FBK Rožnov p/R 3:5
1. Martin Krchňáček, 39. Martin Krchňáček, 47. Vojtěch Duda - 9. Josef Viktořík, 19. Vladislav Kittel, 53. Josef Viktořík, 56. Petr Červený, 58. Josef Viktořík; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Richard Podškubka 20 - Jiří Škrobák 28; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Trenér dnes nemá náladu vtipkovat proto jen říká: ,,pomalu nás opouští humor" je to již třetí prohra v řadě.(tečka) PS: prodám křečka.(tečka) Ale jinak jsme dnes hráli celkem slušně.
59:59
Komentář trenéra hostů: Dobré utkání od obou týmů. Ve třetí třetině rozhodla naše lepší fyzická kondice a lepší koncentrace do utkání. Děkujeme soupeřům za férové utkání.
59:58
Konec byl tak hektický, že jsem nestihla ani nic napsat.
59:57
Střely v 3. třetině: Hluk 15 : Rožnov 9
57:49
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Vladislav Kittel (3:5).
56:27
Tibor si přivezl na střídačku kozu, zatím nevíme jestli bude skákat nebo se pouze opírat.
55:41
Nedorozumnění ve střídání u domácích hráčů je stojí gól v brance Podškubky
55:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Červený, asistoval Pavel Barabáš (3:4).
54:39
Janys teď v obrovské šanci! Minul tak o 205 cm
52:15
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (3:3).
52:15
Ajajajaj nedáš --> dostaneš
52:00
Olbert to tam pere téměř z každé pozice, je vidět že má dnes také chuť vstřelit gól.
50:31
Duda razítkuje tyčku.
48:46
Utkání dnes sleduje 47 diváků v hale a tuším, že i díky počtu diváků, kteří sledují tento online se vám i občas vypíná internet.
47:42
Duda po lehké zimní hibernaci opět vstřeluje branku! Diváci křičí a hala je na nohou! Domácí vedou 3:2
46:57
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda bez asistence (3:2).
44:35
Márty dneska neběhá jen zezadu dopředu, ale i zprava doleva. Je prostě všude, na fitness náramku naběhaných pětstotisíc kilometrov.
44:19
V hale se nyní spekuluje o prodloužení 3 na 3 na to je ale zatím dost času.
43:28
Tyčka zazvonila i u branky Podškubky
42:22
A teď jedna aktualita: Tuhé mrazy přijdou až v únoru.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: Hluk 11 : Rožnov 8
38:53
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Ondřej Hubáček (2:2).
38:53
Krásnou šibeniční střelou Márty blokádu překonal a střílí druhou branku. Čímž vyrovnává počet gólů na 2:2.
37:16
Rožnov dneska skvěle brání. Mohli by i klidně vytvořit blokádu při povodních, určitě by skrze ni nic neproteklo.
36:54
Teď lehký zmatek před brankou Podškubky.
34:28
Žitník narazil do Dudy nedovoleným způsobem, a protože florbal je přece nekontaktní sport, tak si šel na 2 minutky odpočinout na trestnou lavici (v našem případě židli).
34:18
Vyloučen hráč Pavel Žitník družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:30
Překvapivě se naskytla možnost pro Hluk, kdy bráchové Krchňáčci šli na bránu téměř sami, ale gólman hostů fantastickým zákrokem odmítá gól.
31:01
Vyloučen hráč Martin Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
31:01
A teď početní výhoda pro Rožnov. Využijí hosté výhodu?
28:50
Na hřišti se začínají stále častěji objevovat i slova, které sem do onlajnu bohužel nemůžu zprostředkovat.
28:23
Neproměněná přesilovka může hráče mrzet a nyní je potřeba se zase zkoncentrovat na další vývoj.
27:23
Přesilovka zatím bez střely na bránu
26:20
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
25:02
Kristek teď předvedl jak se dělá nedotažený kotoul vzad.
23:36
Tvrdou rána do obličeje nyní schytal Márty, brácha ho brání a pak odcházejí oba střídat.
20:41
Střela Holého od středové čáry pošimrala prsty hostujícímu gólmanovi.
18:47
Po nepřehledné situaci vyhození míčku z hracího pole rozhodčí přisoudil míček hostům, což u domácích vyvolalo mírné podráždění a z toho Rožnov vytěžil gól!
18:20
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel bez asistence (1:2).
16:08
Krásnou akci nyní předvedli domácí na jejímž začátku byl dotírající Duda, který krásnou přihrávkou na Olberta přihrál na druhou stranu hřiště --> Olbert posunul zadovkou na Jílka a ten šanci spálil střelou do nohou gólmana.
14:47
Dlouho se hraje bez přerušení a bez faulů, oba týmy si uvědomují vážnost situace a konkurenční boj o 5.místo v tabulce!
12:17
Hráči hostů jsou nyní pro hráče Hluku jako otravné vosy, které mají vyšité na gluteu maximu, nedají jim trochu prostoru.
09:49
Rožnov se až nyní pořádně dostává do hry, ale po zbytečných chybách často ztrácí míček.
08:11
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Žitník (1:1).
07:22
Hosté nyní zkouší místo rozehrávky spíš náhozy před gólmana domácích. Ze kterého nyní těží!
07:15
Zatloukal trefuje tyčku!
04:54
Také Petlan trefuje branku, ale fotbalovou čímž naznačuje že by se fotbalistům, kteří dnes hráli turnaj v Hluku náramně hodil.
04:01
Dále bychom chtěli přivítat trosečníka, který se vrátil z opuštěného ostrova.
02:41
Janča trefuje basketbalový koš nacházející se u vchodu do haly a tím chtěl pozvat diváky, kteří stojí u dveří aby se šli posadit a fandit!
01:35
Domácí vletěli do utkání jako uragán, který momentálně řádí na jihovýchodním pobřeží Asie.
00:30
Ihned po první střele se domácí ujímají vedení.
00:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Petr Burýšek, Tomáš Knebl, Josef Viktořík, Patrik Hegar, Vladislav Kittel
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Pavel Krchňáček, Ondřej Hubáček, Tomáš Janča, Jakub Zatloukal, Martin Krchňáček