1:2
2:0
- : -

1. FBK Rožnov p/R - Snipers Třebíč 7:2
11. Josef Viktořík, 16. Ondřej Smékal, 17. Josef Viktořík, 18. Ondřej Smékal, 27. Jakub Kostelecký, 58. Lukáš Novosad, 59. Zbyněk Štamposký - 32. Ondřej Blažek, 35. Adam Benáček; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 6:4; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Marek Obšivač 20 - Petr Brestovský 19; po třetinách: 4:0, 1:2, 2:0;
60:02
Komentář kapitána domácího celku Pavla Barabáše: "Po celou dobu utkání jsme tahali za delší konec, i přesto si soupeř vytvořil několik šancí, které ale skončily na jistém Obšivačovi.Góly jsme obdrželi až po našich hrubých chybách, to dostalo soupeře zpět do hry, ale závěr jsme si dokázali pohlídat. Děkuji soupeřům za férovou hru a divákům za podporu."
60:01
Komentář trenéra hostů Michala Pazderníka: "Utkání jsme ztratili nepovedenou první třetinou. Zlepšený výkon od druhé třetiny jsme nedokázali korunovat více vstřelenými brankami a domácím gratulujeme k vítězství. Děkujeme za utkání.
60:00
Střely po poslední třetině v poměru 6:6 celkově v zápase 22:26 pro Rožnov.
60:00
59:12
Vyloučen hráč Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za držení.
59:05
Vyloučen hráč Lukáš Vlach družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:05
Vyloučen hráč Jakub Kostelecký družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za držení.
58:00
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Zbyněk Štamposký, asistoval Josef Viktořík (7:2).
58:00
Štampovský dokázal trefit těžký Viktoříkův míček ze vzduchu a vypálit Třebíčskou šibenici.
57:24
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Stanislav Barabáš (6:2).
57:24
Extrémně rychlá souhra Barabáše a Novosada vedla ke krásné brance.
56:24
Kristek promachuje uprostřed hřiště po dobré přihrávce Barabáše.
55:55
Brestovský likviduje další Viktoříkovu střelu.
55:30
Timeout Snipers Třebíč
55:30
Zvoní tyčka Obšivačovy brány a následuje řada skvělých zákroků.
53:41
Obšivač si dokázal najít rychlý míček a skvělým zákrokem jej chytit.
53:14
Obšivač si výborně pokryl rukou bližší tyčku.
51:08
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
47:04
Další Obšivačův skvělý zákrok tentokrát proti střele Štveráčka z bezprostřední blízkosti.
46:30
Vyloučen hráč Pavel Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
46:14
Barabášova nebezpečná klička před vlastní bránou nakonec vyšla.
44:28
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
44:01
Rozhodčí drží vysokou výhodu po faulu Viktoříka.
44:01
Podruhé v tomto utkání se hraje 4 na 4.
43:08
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
43:08
Rozhodčí pozorně sledovali souboj na druhé straně hřiště, než byl míček a přisoudili 2 minuty Štveráčkovi za hrubost.
41:35
Oba týmy vstoupily do 3. třetiny s velkým nasazením a odhodláním vyhrát.
40:01
Úvodní buli 3. třetiny vyhrává tým Rožnova, ale po faulu Kosteleckého přenechává míček Třebíči.
40:00
40:00
Střely po druhé části 6:7 pro Třebíč.
40:00
39:55
Proti pokusu Kosteleckého si fantasticky vyjel Brestovský.
39:43
Rožnov pozvolna rozehrává.
37:05
Brestovský dokázal ramenem vytěsnit nebezpečnou střelu Viktoříka.
34:03
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Ondřej Blažek (5:2).
34:03
Rožnov špatně zhodnotil své možnosti a ze standardní situace vznikl brejk hostů, který dokázal Benáček s pomocí břevna a Blažka proměnit.
32:34
Brestovský výborně vykryl Barabášovu tvrdou střelu z nebezpečného úhlu.
31:05
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Adam Benáček (5:1).
31:05
Blažek dokázal skvěle stečovat Benáčkův míček a vstřelit tak gól.
30:26
Brestovský si dokázal skvěle pohlídat nebezpečnou situaci před vlastní bránou.
28:12
Hosté se spravedlivě přiznali k teči míčku a Rožnov spravedlivě dostal balonek.
27:45
Rožnov vyvíjí tlak na branku Třebíče.
26:31
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Kostelecký, asistoval Lukáš Novosad (5:0).
26:31
Kostelecký po dvou neúspěšných dorážkách přece jen propašoval míček až do branky Třebíče.
24:49
Brestovský si výborně vyjel proti nebezpečnému míčku, který dobíhali rožnovští útočníci a uklidnil tak celou situaci.
23:24
Nebezpečná standardní situace před brankou Rožnova, kterou zneškodňuje Obšivač.
22:53
Obšivač likviduje Kelblerovu střelu i její dorážky.
21:35
Šichtařova nepřesná střela mířila těsně nad branku hostů.
20:41
Rožnov vysoko napadá Třebíčskou rozehrávku.
20:00
20:00
Střely po první třetině 14:9 pro Rožnov.
20:00
19:15
Viktořík trefuje tyčku.
19:09
Skvělý rychlý přesun Brestovského, kterým likviduje Kosteleckého střelu.
18:03
Barabáš veš velké šanci před bránou Třebíče nedokázal trefit branku.
17:24
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Vladislav Chmelař (4:0).
17:08
Další skvělý Obšivačův zákrok proti střele Vlacha.
16:31
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval David Žniva (3:0).
16:15
Obšivač zůstal ledově klidný a dokázal zneškodnit nebezpečnou situaci, do které se dostal Blažek.
15:50
15:32
Obrana domácích si dokázala poradit s nebezpečnou situací před vlastní bránou.
14:14
Pavel Barabáš trefuje tyčku Brestovského brány.
13:14
Vlachova rychlá střela od mantinelu těsně míjí bránu Rožnova.
12:43
Obšivač si dokázal napodruhé poradit se Svobodovým nebezpečným nahozením.
11:20
Hosté se snaží ihned po inkasovaném gólu o rychlý útok.
10:56
10:56
Rožnované využívají krátké početní výhody přesnou bekhendovou střelou Viktoříka.
09:03
Vyloučen hráč Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
09:03
Hraje se 4 na 4.
08:45
Vyloučen hráč Ondřej Smékal družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání.
06:40
Blažek nebezpečně dorážel před domácí bránou, dokonce vstřelil gól, ale až po hvizdu rozhodčích, takže nebyl uznán.
06:05
Chmelař ve velké šanci před brankou netrefuje bránu.
05:55
Rožnovské střely a dorážky bičují branku hostů.
05:07
Rožnov zvládl oslabení bez větších problémů.
04:22
Kristkova přízemní střela v oslabení těsně minula bránu Brestovského.
03:07
03:07
Viktořík sáhl do Blažkovi střely a vykoledoval si od rozhodčích 2 minuty.
02:26
Viktoříkova tvrdá střela letěla těsně mimo branku hostů.
01:46
Třebíči se nedaří rozehrát.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Lukáš Macálka, Jaroslav Dlabač, Adam Benáček, Michal Kelbler
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Žitník, Tomáš Knebl, Stanislav Barabáš, Josef Viktořík, Lukáš Novosad