1:2
8:0
- : -

1. FBK Rožnov p/R - Hippos Žďár n/S. 11:4
8. Petr Burýšek, 11. Josef Viktořík, 39. Josef Viktořík, 44. Vladislav Kittel, 45. Petr Červený, 45. Vladislav Kittel, 46. Petr Červený, 57. David Žniva, 58. Petr Červený, 58. Josef Viktořík, 59. Patrik Hegar - 3. Ondřej Dvořák, 5. Ondřej Dvořák, 29. Petr Tlustoš, 36. Michal Staněk; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 29 - Lukáš Kratochvíl 21; po třetinách: 2:2, 1:2, 8:0;
60:00
Střely po třetí části v těsném poměru 15:14 pro Rožnov, celkově v zápase byl střelecky aktivnější tým Žďáru poměrem 33:32.
60:00
Komentář Filipa Dvořáka, hrajícího trenéra hostů: "První dvě třetiny se nám dařilo hrát to, co jsme chtěli. Na začátku třetí třetiny jsme neproměnili trestné střílení a od té doby byl na hřišti pouze jeden tým. My párkrát nestihli dostoupit domácí borce a ti v klidu potrestali. Závěr utkání mě jenom utvrdil v tom, že vysoký pressing nám moc nejde. Děkujeme soupeři a přejeme štěstí do play off."
60:00
Komentář kapitána domácích Pavla Barabáše: "Pro soupeře krutý výsledek, 40 minut byl o něco málo lepší a nepouštěl nás k naší hře. V třetí třetině se to zlomilo, asi díky lepší fyzické připravenosti. Děkuji soupeřům za férové utkání a divákům za podporu."
60:00
59:32
Skvělý Škrobákův zákrok maskou.
58:39
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Petr Burýšek (11:4).
58:39
Hegar si dokázal potáhnout míček a trefit ho přesně "pod víko".
57:13
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Vladislav Kittel (10:4).
57:13
Viktořík nachytal na svůj blafák Kratochvíla a dokázal skórovat, čímž také uzavřel hattrick.
57:02
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Červený, asistoval Pavel Žitník (9:4).
57:02
Červený dokázal podsuout míček pod nohou Kratochvíla a uzavírá tak svůj první hattrick v této kategorii.
56:46
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil David Žniva bez asistence (8:4).
56:46
Žniva dokázal těsně za polovinou trefit přesně Kratochvílovu bránu.
55:27
Smékal netrefuje bránu bekhendem z dobré šance.
54:31
Střela Červeného letěla těsně nad břevno.
53:37
Smékalova tvrdá, ale nepřesná střela.
52:50
Kittel bekhendem z obrovské šance netrefuje bránu.
51:01
Další Škrobákův jistý zákrok.
50:28
Škrobák si dokázal dokonale poradit se střelou hostů z nebezpečné vzdálenosti.
48:05
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
48:05
Hraje se 4 na 4.
47:46
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
45:22
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Červený, asistoval Pavel Barabáš (7:4).
45:22
Tentokrát našel Červeného Barabáš a Červený si dokázal s pomocí břevna poradit.
44:46
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Josef Viktořík (6:4).
44:46
Kittel z podobného místa jako poprvé trefil s pomoci tyčky gól.
44:15
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Červený, asistoval Lukáš Novosad (5:4).
44:15
Novosad našel před bránou hostů volného Červeného, který dokázal nekompromisně zakončit.
43:57
43:57
Viktořík přihrál volnému Kittelovi, který míček potáhl a vystřelil od levého mantinelu přímo do brány Kratochvíla.
43:12
Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil Petr Tlustoš.
43:11
Škrobák si sice dokázal pohlídat Tlusťošovu střelu, ale rozhodčí pískli trestné střílení.
42:11
Kratochvíl likviduje nebezpečnou Viktoříkovu střelu.
40:47
Dvořák se těžce zvedá ze země po souboji se S. Barabášem.
40:01
Třetí a poslední zahajovací buli třetiny vyhrává Rožnov.
40:00
40:00
Střely po druhé části 6:5 ve prospěch Rožnova.
40:00
38:28
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Tomáš Knebl (3:4).
38:28
Knebl dobře přihrál na volného Viktoříka, který nekompromisně zakončil.
37:24
Škrobák s přehledem likviduje nebezpečnou střelu Žďáru.
36:23
Halm důrazně vytlačen obránci z brankoviště.
35:09
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Filip Dvořák (2:4).
35:09
Staněk trefuje z dobré pozice přesně a nedává tak Škrobákovi šanci.
34:44
Rožnov vytahuje napadání.
33:33
Hra je přerušena a Kafka se těžce sbírá ze země.
33:03
S Žitníkovou skákavou střelou z dálky si Kratochvíl dokázal bez problémů poradit.
32:00
Burýšek trefuje bližší tyč Kratochvílovy brány.
30:53
Kratochvíl dokázal zneškodnit samostatný výjezd Novosada.
28:17
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš z trestného střílení (2:3).
28:17
Tlustoš udělal jednoduchou kličku (do forhendu, do bekhendu, do forhendu) a dokázal tak Škrobáka nachytat.
27:37
Kratochvíl si musel vyjet, aby chytil míček pevně do ruky a uklidnil tak celou situaci.
26:44
Další střela, tentokrát Viktoříkova přeplachtila břevno, ale míček zůstal tentokrát ve hře.
24:35
Škrobák výborně vystřelil ruku proti nebezpečné střele z velké blízky a dokázal ji zneškodnit.
24:15
Dvořákova střela se těsně přehoupla přes břevno Škrobákovy brány a zaplula za mantinel.
20:01
Úvodní buli druhé třetiny vyhrává tým Rožnova.
20:00
20:00
V první části přestřílel Žďár své soupeře poměrem 14:11.
20:00
18:35
Kratochvíl dokázal vyrazit a pak zalehnout velmi zrádný míček.
18:05
S Viktoříkovou střelou ze středu hřiště. si dokázal Kratochvíl poradit.
16:53
Škrobák dokázal nechat ruku na zemi, a tak i ve skoku chytil nebezpečný míček.
15:44
Hosté sází jednu střelu za druhou.
14:23
Škrobák dokázal ramenem vyrazit přesnou střelu Staňka.
12:53
Viktoříkova tvrdá střela do nohy Kratochvíla.
10:41
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Patrik Hegar (2:2).
10:41
Hegar ze standardní situace nahodil míček před branku hostů, kde si s náhozem dokázal poradit Viktořík a srovnat tak skóre.
08:06
07:43
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Tomáš Knebl (1:2).
07:43
Burýšek dokázal skoro z poloviny trefit pravý růžek branky hostů (z pohledu golmana).
07:11
Tým Rožnova dokázal i přes velký tlak ustál oslabení a hraje v plném počtu.
05:30
Hosté ihned uzavírají Rožnov na jejich obranou půlku.
05:11
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
04:12
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Michal Staněk (0:2).
04:12
Staněk dokázal míček na malém brankovišti propasírovat až na Dvořáka, který nekompromisně zakončil.
03:12
Tlustoš sklepával bekhendem míček do brány, ale Škrobák si dokázal fantastickým skokem poradit.
02:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Vojtěch Haman (0:1).
02:45
Vypadalo to, že Škrobák už drží míček, který ale nakonec pustil do sítě.
00:58
Domácí uklidňují hru pomalou rozehrávkou.
00:27
První Viktoříkova střela a Kratochvílův zákrok.
00:01
Žďár vyhrává úvodní buli zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Jan Ušák, Petr Tlustoš, Vít Petříček
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: David Žniva, Pavel Barabáš, Josef Viktořík, Lukáš Novosad, Patrik Hegar