1:1
2:0
- : -

1. FBK Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice 6:2
2. Denis Zimmer, 9. Patrik Hegar, 10. Vladislav Kittel, 35. Patrik Hegar, 53. Josef Viktořík, 60. Vladislav Kittel - 4. Vojtěch Zátopek, 40. Ondřej Kubátko; rozhodčí: Patrik Mik - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:7; využití: 1:0; diváků: 215; zásahy brankářů: Marek Obšivač 32 - Jan Klinka 35; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:0;
60:00
Střely po třetí střelecky velmi aktivní třetině poměrem 16:11 pro Rožnov, po celém zápase 41:34 pro Rožnov.
60:00
Komentář trenéra hostů Milana Uvíry: "Mrzí nás vylučování a neproměňování šancí."
60:00
Komentář kapitána Rožnova Pavla Barabáše: "Na to, že soupeř přijel jen v deseti lidech, tak si klidně mohli odvézt všechny 3 body, kdyby proměňovali šance. Do play-off musíme hrát více zodpovědně do obrany. Děkuji soupeřům za dobrý zápas a férovou hru a skvělým fanouškům za atmosféru."
60:00
59:51
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Josef Viktořík (6:2).
59:51
Viktořík sice mohl vystřelit, ale pro efekt a jistotu ještě přihrál Kittelovi.
59:43
Zápas se dohrává ve velkém tempu.
58:28
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
57:33
Vyloučen hráč Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení.
55:09
Novosadova nepřesná dorážka.
54:37
Výborný zákrok Obšivače proti nebezpečné střele Kostelníka.
53:10
Zimmerova střela mířila těsně nad branku Kopřivnice.
52:02
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Patrik Hegar (5:2).
52:02
Hegar dokázal najít volného Viktoříka na středu a ten dokázal výbornou rychlou střelou zakončit.
50:48
Kopřivnice opět pod velkým tlakem plynoucím z přesilovky.
49:57
Vyloučen hráč Tomáš Telčer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
49:45
Rozhodčí drží vysokou výhodu pro Rožnov.
47:29
Kopřivnice je pod velkým rožnovským tlakem.
46:58
Vyloučen hráč Michal Řeha družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
46:53
Viktoříkova zrádná přízemní střela z velké vzdálenosti.
45:30
Střídají se velké šance na obou stranách.
42:53
Výborný zákrok Klinky ve skoku proti střele Viktoříka.
41:18
Vyloučen hráč Tomáš Telčer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
40:12
Viktoříkova tvrdá střela letí těsně nad břevno branky Kopřivnice.
40:01
I třetí vhazování, které zahajuje třetinu vyhrává tým Rožnova.
40:00
40:00
Ve druhé třetině byl naopak o hodně aktivnější tým Rožnova poměrem 20:8.
40:00
39:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Jakub Kostelník (4:2).
39:43
Kubátko dokázal doťuknout do brány Kostelníkovu přihrávku a vstřelit tak gól.
38:28
Novosad nadvakrát dorážel, ale Klinka si oba pokusy pohlídal.
34:30
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Josef Viktořík (4:1).
34:30
Viktořík poslal skvělý kros, kterým našel Hegara, který dokázal bleskově a přesně zakončit.
32:17
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Jakub Kostelník.
32:17
Kostelník zkusil kličku do bekhendu, ale Obšivač ji čekal a vykryl mu úhel a Kostelník trefil pouze boční síťku.
31:30
Viktořík z dobré situace trefuje pouze Klinkovu nohu.
30:01
Štefek netrefuje odkrytou domácí bránu.
27:40
S přečíslením hostů 2 na 1 si dokázal Obšivač poradit.
26:38
Zvoní tyč brány hostů, kterou trefil Hegar.
25:58
Rožnov drží hosty pod tlakem na jejich polovině.
25:28
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
25:28
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:08
23:50
Burýšek trefuje břevno brány hostů.
22:33
Štampovského skvělou střelu Klinka vyráží nad sebe a míček trefuje břevno.
22:00
Dobrá střela Barabáše od mantinelu, kterou si ovšem Klinka pohlídal společně s dorážkou.
20:01
Rožnov vyhrává i druhé buli, které zahajuje třetinu.
20:00
20:00
V první části přestřílela Kopřivnice Rožnov naprosto drtivým poměrem 15:5.
20:00
19:13
Míček projel Obšivačovi zas zády, ale do branky se nedostal.
18:43
Vyloučen hráč Daniel Opatřil družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
17:48
Burýšek si dokázal výborně vyjet před branku Kopřivnice, ale míček mu těsně před střelou ujel.
12:36
Obšivač dokázal absolutně fantastickým způsobem chytit míček, který šel po zemi z druhé strany brány, než Obšivač původně byl.
11:44
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
11:44
Po vyloučení nařídili rozhodčí standardní situaci v nebezpečné vzdálenosti od rožnovské brány.
11:22
Nebezpečná standardní situace těsně před brankou hostů.
09:48
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Denis Zimmer (3:1).
09:46
Zimmer v podobném výběhu jako poprvé, tentokrát však přihrál volnému Kittelovi, který nekompromisně zakončil.
08:06
08:06
Viktoříkovu střelu dokázal Klinka jen vyrazit, ale na to čekal Hegar, který dokázal míček uklidit do branky hostů.
06:49
Kostelníkova tvrdá střela od mantinelu netrefila bránu domácích.
06:18
Kopřivnice uzavírá Rožnov na obranné polovině.
03:59
Viktoříkův bekhend z voleje nepřesný.
03:49
Nebezpečná situace před domácí brankou, hosté však míjí.
03:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Ondřej Kubátko (1:1).
03:29
Kubátko dokázal dobře přihrát na Zátopka na středu hřiště a ten vystřelil přesně.
03:10
Obšivač si pohlídal nebezpečnou střelu mezi nohama domácího obránce.
01:24
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Denis Zimmer, asistoval David Žniva (1:0).
01:24
Zimmer si vzal míček a dokázal od mantinelu vystřelit přesně do odkryté části brány hostů.
00:01
Úvodní buli pro Rožnov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Vojtěch Zátopek, Jan Fojtů, Adam Štefek, Ondřej Kubátko, Jakub Kostelník
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: David Žniva, Denis Zimmer, Vladislav Kittel, Josef Viktořík, Patrik Hegar