3:1
1:3
3:5
- : -
branky (asistence): 01:52 František Linka (Petr Smrkovský), 07:12 Dominik Bolina (David Rechcígl), 11:00 Pavel Mužák (František Linka), 15:12 Petr Smrkovský, 30:17 Stanislav Pokorný (Pavel Mužák), 33:44 David Rechcígl (Petr Bartoň), 40:03 Kryštof Rybář (Stanislav Pokorný)
branky (asistence): 12:22 Tomáš Hess (Jan Král), 24:33 Jan Král (Tomáš Hess), 24:55 Jiří Jeník (Václav Lukáš), 28:25 Jan Král (David Vágner), 31:27 Ondřej Bartušek (Martin Zeman), 34:45 Jan Kopeček (Tomáš Vaňata), 39:13 Tomáš Vaňata (Jiří Jeník), 42:14 Václav Lukáš (Jiří Jeník), 44:57 Tomáš Hess

SC Podještědí Český Dub - FBC Panthers Liberec B 7:9
2. František Linka, 8. Dominik Bolina, 12. Pavel Mužák, 16. Petr Smrkovský, 31. Stanislav Pokorný, 34. David Rechcígl, 41. Kryštof Rybář - 13. Tomáš Hess, 25. Jan Král, 25. Jiří Jeník, 29. Jan Král, 32. Ondřej Bartušek, 35. Jan Kopeček, 40. Tomáš Vaňata, 43. Václav Lukáš, 45. Tomáš Hess; rozhodčí: Ladislav Láska - Marek Pohunek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vladimír Glaser ? - Jakub Mauer ?; po třetinách: 3:1, 1:3, 3:5;
45:00
44:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Tomáš Hess bez asistence (7:9).
43:17
Timeout SC Podještědí Český Dub
42:14
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Václav Lukáš, asistoval Jiří Jeník (7:8).
41:20
Vyloučen hráč Kryštof Rybář družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za hra rukou.
40:03
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Kryštof Rybář, asistoval Stanislav Pokorný (7:7).
39:57
Vyloučen hráč Tomáš Vaňata družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za hrubost.
39:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Tomáš Vaňata, asistoval Jiří Jeník (6:7).
34:45
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Jan Kopeček, asistoval Tomáš Vaňata (6:6).
33:44
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil David Rechcígl, asistoval Petr Bartoň (6:5).
31:27
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Ondřej Bartušek, asistoval Martin Zeman (5:5).
30:17
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Pavel Mužák (5:4).
30:00
30:00
28:25
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Jan Král, asistoval David Vágner (4:4).
24:55
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Jiří Jeník, asistoval Václav Lukáš (4:3).
24:33
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Jan Král, asistoval Tomáš Hess (4:2).
15:12
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Smrkovský bez asistence (4:1).
15:00
15:00
12:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Tomáš Hess, asistoval Jan Král (3:1).
11:00
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Pavel Mužák, asistoval František Linka (3:0).
07:12
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Dominik Bolina, asistoval David Rechcígl (2:0).
01:52
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil František Linka, asistoval Petr Smrkovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Láska a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec B: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Jan Vondráček, Jan Kopeček, Václav Lukáš, Jiří Jeník, Tomáš Vaňata
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Český Dub: brankář: Vladimír Glaser; hráči v poli: David Rechcígl, Vlastimil Tvrznik, Kryštof Rybář, Dominik Bolina, Stanislav Pokorný