4:1
1:2
- : -

FBC Ossiko Třinec - 1. FBK Rožnov p/R B 6:6
13. Vladimír Hloužek, 17. Michal Badura, 17. Filip Turoň, 18. Dominik Kupczak, 25. Marek Porosz, 38. Daniel Babilon - 4. Zbyněk Štamposký, 6. Martin Pavlica, 8. Dalibor Plesník, 23. Martin Pavlica, 36. David Žniva, 42. Tomáš Čegan; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Tomšů ? - Jiří Škrobák ?; po třetinách: 1:3, 4:1, 1:2;
45:00
44:28
Timeout FBC Ossiko Třinec
43:00
Poslední dvě minuty zápasu, obě strany ještě chtějí promluvit do konečného výsledku.
41:26
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Čegan, asistoval Daniel Šichtař (6:6).
37:41
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Daniel Babilon, asistoval Dominik Kupczak (6:5).
35:13
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil David Žniva, asistoval Tomáš Čegan (5:5).
34:55
Hra se přelévá nahoru dolů. Šance jsou na obou stranách.
32:57
Tempo se oproti druhé třetiny zpomalilo.
30:00
30:00
24:41
Třinec posílá na bránu mnoho střel, Rožnov je nebezpečný hlavně z rychlých protiútoků.
24:14
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marek Porosz, asistoval Daniel Babilon (5:4).
22:04
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Martin Pavlica, asistoval Dalibor Plesník (4:4).
18:31
Vyloučen hráč Michal Konvičný družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání.
17:09
Na střídačce domácích to teď žije, u hostů je to pravý opak.
17:05
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Dominik Kupczak, asistoval Marcel Galuszka (4:3).
16:55
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Tomáš Sikora (3:3).
16:37
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Badura, asistoval Michal Martynek (2:3).
16:02
Domácí vstupují do druhé třetiny aktivně, hraje se na polovině Rožnova.
15:00
15:00
12:58
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimír Hloužek, asistoval Jan Janáč (1:3).
12:58
Pravý horní růžek vymetl nejmladší třinecký hráč Hloužek.
11:32
Většina střel Třince těsně nad bránu.
07:04
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Martin Pavlica (0:3).
05:45
03:08
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Zbyněk Štamposký, asistoval Jiří Škrobák (0:1).
02:08
Marthaus po přihrávce Turoně trestuhodně míjí.
00:26
Tyčka po dorážce Mieszka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Pavel Žitník, Dalibor Plesník, Daniel Šichtař, Martin Pavlica, Ondřej Smékal