2:1
3:0
- : -

PASKOV SAURIANS - 1. FBK Rožnov p/R 5:1
22. Matyáš Grzymek, 23. Matěj Sedláček, 29. Martin Stibor, 30. Martin Stibor, 35. Jakub Onderka - 18. Richard Plandor; rozhodčí: Šimon Jeřábek - Vojtěch Krhovják; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Brož ? - Radek Včelař ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:0;
36:00
34:59
Vyloučen hráč Martin Stibor družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:05
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Jakub Onderka, asistoval David Janecký (5:1).
29:22
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Martin Stibor, asistoval Vít Brož (4:1).
28:49
Vyloučen hráč Vojtěch Daněk družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:11
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Martin Stibor, asistoval Maxmilián Sikora (3:1).
28:11
Po 3 zápasech Martin Stibor konečně prolomil své střelecké prokletí.
25:46
Samostatný únik Martin Stibor zakončuje vedle.
24:00
24:00
22:58
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Matěj Sedláček, asistoval Martin Stibor (2:1).
22:58
Vynikající střelou Matěj Sedláček nedal brankáři sebemenší šanci.
21:21
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Matyáš Grzymek, asistoval Jakub Onderka (1:1).
17:19
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor, asistoval Jiří Kloss (0:1).
16:51
Vyloučen hráč Jan Noga družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Jeřábek a Vojtěch Krhovják.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Radek Včelař; hráči v poli: Richard Plandor, Daniel Rumplík, Jiří Kloss, Vojtěch Žanta, Martin Škývara
00:00
Line-up domácích PASKOV SAURIANS: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Maxmilián Sikora, Martin Stibor, Matěj Sedláček, Vojtěch Daněk, Filip Tichopád