3:1
1:0
- : -

FBC Ossiko Třinec - 1. FBK Rožnov p/R 8:2
5. Pavel Lasota, 7. Martin Cemerek, 9. Dominik Stošek, 9. Jakub Molin, 14. Jakub Molin, 18. Jakub Molin, 19. Matěj Hecl, 31. Matěj Hecl - 11. Jiří Kloss, 21. Richard Plandor; rozhodčí: Ondřej Nowak - Vít Morkes; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Marek Gawlik ? - Radek Včelař ?; po třetinách: 4:1, 3:1, 1:0;
36:00
35:59
Vyloučen hráč Vojtěch Hecl družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:12
Vyloučen hráč Jakub Křenek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:48
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Matěj Hecl, asistoval Vojtěch Hecl (8:2).
26:41
Marek Gawlik teď vychytal střelce soupeře, který běžel na jeho branku úplně sám.
24:00
24:00
20:43
Vyloučen hráč Ondřej Rakus družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
20:10
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor bez asistence (7:2).
19:10
Vyloučen hráč Adam Kuchejda družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:39
17:47
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jakub Molin, asistoval Patrik Bocek (6:1).
13:38
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jakub Molin bez asistence (5:1).
13:21
Martin Cemerek se při vlastním oslabení dostal do slibné příležitosti ale jeho pokus gólem nekončí.
12:08
Vyloučen hráč Vojtěch Hecl družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:41
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jiří Kloss, asistoval Richard Plandor (4:1).
08:10
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jakub Molin, asistoval Ondřej Rakus (4:0).
08:04
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Dominik Stošek, asistoval Matěj Hecl (3:0).
06:25
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Martin Cemerek, asistoval Vojtěch Hecl (2:0).
06:04
Vyloučen hráč Jiří Kloss družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
05:30
Pavel Lasota mohl přidat již svou druhou branku, ale ze středu netrefuje branku.
04:40
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Pavel Lasota, asistoval Matěj Hecl (1:0).
00:21
Vyloučen hráč Jiří Kloss družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za zdržování hry.