2:0
2:2
- : -

TJ Slovan Havířov - 1. FBK Rožnov p/R 5:2
3. Matěj Kravčík, 14. Matěj Kravčík, 19. Matěj Kravčík, 25. Michal Gorčák, 34. Matěj Kravčík - 31. Matěj Rebroš, 36. Matěj Rebroš; rozhodčí: Ondřej Gábzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dalibor Schleser ? - Martin Sklář ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:2;
36:00
35:58
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Matěj Rebroš bez asistence (5:2).
34:41
Vyloučen hráč Matěj Morávek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
33:25
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Ondřej Kravčík (5:1).
30:46
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Matěj Rebroš, asistoval Jamie Šindel (4:1).
27:54
Vyloučen hráč Lukáš Zelina družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za zdržování hry.
25:35
Vyloučen hráč Jamie Šindel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
24:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Gorčák, asistoval Lukáš Zelina (4:0).
24:00
24:00
19:52
Vyloučen hráč Matěj Morávek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
18:01
17:06
Vyloučen hráč Daniel Sojka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
13:35
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Václav Kyc (2:0).
12:35
Vyloučen hráč Daniel Vávrů družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
06:46
Vyloučen hráč Ondřej Kravčík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
02:57
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gábzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Kubálek; hráči v poli: Martin Kajzar, Matěj Kravčík, Ondřej Kravčík, Ondřej Lipina, Václav Kyc